Skocz do zawartości
lunatyk44

Fat Banana, Royal Creamatic, 60x60x140, spider farmer SF1000D 🤭

Rekomendowane odpowiedzi

@lunatyk44 do auto lepszy byl by lightmix. Nawozy w nim starczaja srednio na 3 tygodnie czyli akurat weg u automata. Pozniej dawkujesz odpowiednie na flow wedle zapotrzebowania. Ja akutar poszedlem ta droga przy odecnych auto🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym że będzie jak na weg nie przejmuj się ją przed przełączeniem robię 2x dawkę na grow żeby nie miały braków ale uważaj z nawozami na kwitnienie mniejsza dawka na starcie bo dostaną za duże ec w totalu

Ile ludzi tyle opinii musisz znałeś. Złoty srodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lunatyk44 po dwóch dniach i takim prysznicu będzie tam bagno. Lepiej daj sobie spokój z przelewaniem donicy dużej . Stratuj w małej i ja przelej jeśli robisz sezony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka i wlasnie o tym mowie ✌️@mateo zloty srodek x lat temu na automaty to byl biohumus i zwykla ogrodowa plus kermazyt albo perlit 😉

@Pierr1947 auto, z sezonem moge podciagnac weg jak najdluzej.. tu pies pogrzebany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz robiłem flusha żeby sprawdzić co i jak.... i nigdy więcej, przejebanie czasochłonna robota.

A jak ta ziemia jest taka "inteligentna", że się sama dostosowuje to powinna mieć dopisek AI 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lunatyk44 będzie trochę ciężko na początku kiedyś tak robiłem. Ale na pewno coś zbierzesz. Pamiętam dobrze ta ziemię fajne smaczne bobeczki były. Jeśli idziesz w plagron polecam batmix. Ja właśnie na niego przeszlem z royalmixa i został do teraz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zawsze możesz sezony robić a nie musisz długo trzymać na grow a jak byś coś pokręcił to masz czas na reakcje

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 nie zaczynam od dzis, zaczynam z takim podlozem. Zrobie to hobbystycznie bo lubie hodowac. Z krzakami mialem sporo przerwy, ale w warunkach domowych i caroline reaper zeby zwiazala dobre owoce ciezko ogarnac 😈@mateo nad sezonowkami pomysle, fotoperiodyzm nie ciezko przelaczyc. Ale dziekuje za wskazowki, jak dla mnie cenna sprawa ✌️. Box ze wzgeldu na regulacje w de 😅 bo karwasz mozna. a sezonowke szkoda marnowac w 140 cm wysokosci nawet z lst 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo automat w boxie jest dobry jako taka zapchajdziura lub gdy chce sie szybkiego plonu. W pozostalych przypadkach tylko sezony a automaty na outdoor 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lunatyk44 Bez względu na wszystko ja bym kupił ziemię. Tą co zamierzasz użyć możesz mieć problemy z grzybem, pleśnią, słabymi związkami odżywczymi bądź mszycą. Wiem, bo sam z tym walczyłem. Jeżeli chodzi o boosty miałem przy pierwszej roślinie. Są bo są. Nic specjalnego. Polecić mogę ci Biobizz. Flakoniki po 250 ml starczą ci spokojnie na jeszcze 3 krzaczki 🙂 Jeżeli chodzi o sianie to jeżeli są to automaty to polecam bezpośrednio w dużą doniczkę posiać. Odbijesz sobie 2-3 dni stresu. Tak robiłem u siebie. Ziemię polecam allmix. Dobre właściwości odżywcze które wydziela od razu a nie po paru miesiącach jak ziemie kupione w castoramie. Pozdrawiam i życzę zdrowych roślinek 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra przespalem sie z tematem, przegryzlem go 4 razy i 3 wyzygalem 😅😅. Zamowilem allmix od plagron 👌. Jak juz mi wszystko przyjdzie wrzuce foto zestawu ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ✌️. Pudeleczko juz przyszlo ale narazie miejsce docelowe na postawienie nie ogarniete 😅 . Dzis lecimi z kalibracja miernika ph cieczy . 

woda destylowana - czyli skalibrowane dobrze

kranoweczka prosto z kranu

odstana kranoweczka 

Jak zloze pudlo to wrzuce co tam mam w srodku. Czekam jeszcze na ziemie, papu i pestki ✌️✌️✌️

czte.jpg

dwa.jpg

jeden.jpg

trzy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lunatyk44 w ustawieniach aparatu masz wlaczone "obrazy o wysokiej wydajnosci" w ustawieniach formatu i stad rozszerzenie heic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka problem polega w czym innym, dodajac zdjecie robione w danym momencie - dodaje. galeria zdjec - odpada@Tester jesli mam pierdolic sie w wrzucanie na stacjonarke i konwertowac to podziekuje 🤷‍♂️. Bez urazy ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...