Skocz do zawartości
murzynek420

3x Gorilla cookies auto 0.36 viparspectra 5!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Toni Dzięki mordo bo uratowałeś mi Plon. Wszystkim szczerze mogę polecić te nicienie. Faktycznie po 2 podlaniach muszki poszły w zapomnienie. 

@Prepers pachną, nie wiem , pachną ładnie jak rosnący buszek, ciężko powiedzieć, do czego to porównać, nie wiem . W nos nie kuje, nie odpycha. 

Dzień 58

Dziewczynki puchną, mają się świetnie, ta z tyłu chyba podwójną dawkę growa potrzebuje, jedna za długa łodyga podwiazana, na drugą nie mam rady. Dawki z tabeli. Pozdrówki Mordy

IMG_20240417_223436.jpg

IMG_20240417_223426.jpg

IMG_20240417_223457.jpg

IMG_20240417_223349.jpg

Edytowane przez murzynek420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murzynek420 super 💪 cieszę się, tak tak na muszki najlepsze sprawdzają się te nicienie, ładnie to wygląda u ciebie ! u mnie też wyglądają zacnie, pojutrze kosa 💪 w 70dni się zrobiły,  będzie co jarać , pozdrowiom mordo 💪

Screenshot_20240419_090845_Gallery.jpg

Screenshot_20240419_090730_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzień 65. Lane wdg tabeli wchodzą w 6 tydzień flo - 4ml blooma 4 top maxa 1 grow calmag. Mam tu przyspieszacz kwitnienia od canny zdj niżej. Może by go użyć nie długo, co myślicie? Co myślicie o tych lisciach co się zjadają? Czego im brakuje? Z kolei i kilka listków spaliło jakby końcówki? Zdj niżej. Nie jestem tego pewny, pomożecie ? Niektóre łodygi z tyłu mocno oszronilo. Nawet do tej pory o tym nie myślałem, ale po zrobieniu zdj i przybliżeniu wyjąłem mikroskop z ciekawości. Normalnie zaczyna się robić mleczna, nie wszędzie  , ale w dużych ilościach. Miała kwitnąć 10 - 11 tyg wdg seedbanku . Myślicie że moze wcześniej dojść? Żeby mi się płukanie nie zesrało, bo nie chciałbym robić mokrego curringu.  I co się dzieje z tym szczytem co słupki jego wyglądają jakby się nie rozwijały na samym szczycie. Za blisko lampy? 

IMG_20240424_123941.jpg

IMG_20240424_123951.jpg

IMG_20240424_124024.jpg

IMG_20240424_123956.jpg

IMG_20240424_124105.jpg

IMG_20240424_124112.jpg

IMG_20240424_124143.jpg

IMG_20240424_124239.jpg

IMG_20240424_124255.jpg

IMG_20240424_124346.jpg

IMG_20240424_125126.jpg

Edytowane przez murzynek420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przestanę się sam zaskakiwać. Chyba nastukalem się za bardzo jak robiłem notatki. Napisałem sobie 10 - 11 tyg flo. Prostuje to - 7-9 flo 10 -11 uprawa. Mam 65 dzień. Ja kwitnienie zauważyłem 26 dnia. Mogło zacząć się  wczesniej, mogłem późno zauważyć. Z obliczeń wychodzi 39 dzień flo.  Wymiataczu na ile Ci to czasu jeszcze wygląda. 50/50 słupki brązowe. Spore Mleko na trchiomkach. Dążę do tego żeby w dobrym momencie z tym plukaniem wjechać i może tej canny użyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murzynek420 Mistrzu oglądaj rośliny, i tricho one dochodzą w 9 do 12 tyg od pestki, miałem ich 9 jak któraś pachnie słodko, bo strasznie się różnią od siebie, to potrzymaj na bursztyn zajebiste jaranko, a jak masz jakieś miętowe to scinaj mleko, miałem 4 mięty dwie bursztyn, dwie mleko, bursztyn katastrofa w smaku, taka gorycz zostaje, a przy mleko delikatna Mietka przy wydechu pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zacząłem się zastanawiać nad tą canną, w jakim stopniu "sztuczny" Jest nawóz mineralny? Może wcale go nie używać, może kiedyś, a ten sort poprowadzić do końca na organicu.. 

No i Wilgotność po podlaniu 70 % Na drugi dzień wieczorem 60% to nie za dużo? Żeby tu grzyba żadnego nie było. Higrometr mam na wysokości szczytów.  Co tu robic

Edytowane przez murzynek420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@murzynek420 to w chuj dużo te 70% wilgotności, jak wlejesz mineralny nawóz oparty na solach mineralnych wymordujesz wszystkie mikroorganizmy, co żeś wpsucil biobizzem, żeby grzyba nie było zrob im przeciąg, dołóż mieszaka najlepiej tak żeby wtlaczal świeże powietrze spoza boxa, o ile wentylację podłączona masz na zewnątrz, bo jak wilgotność wysoka poza boxem to bez sensu wtłaczać powietrze, już lepiej mieszać, jak nie to masz jakieś tanie pochłaniacze wilgoci, a z mojego doświadczenia wiem że przy twoich ilościach taniej ci by było kupić dobry wyciąg, jak osuszacz prado żerny

@WymiataczMega Jak zwykle pomocny 🙂 Co by było z tym forum gdyby nie ty :))) Spróbuj ziomuś full bio bizza, z microryza bez pk, próbowałem na jednej tego super pk aptusa co polecales, w mocy nie zauważyłem różnicy, a wydaje mi się jakby smak się zjebał, wydaje mi się że albo organika, albo full mineral, u mnie słabo w parze szły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Ja nie zauważyłem, a szły równocześnie w jednym boxie przecież, może doły zbiło bardziej od tego pk, ale tak szczerze to chuj nie interes mieszać organike z mineralem. Na koniec zaznaczę że polecę fast buda każdemu, ale genetykę mają tak nie stabilną, że to chuj nie porównanie, bardziej moje zdanie poparte doświadczeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers mój Ziomek ma teraz 3sztuki, 1criticala i dwa og kush, critical wygląda zajebiscie, aż biały od trichomow, tamte dwa mimo że z jednego pudełka to całkiem inne krzaki. Jeden zrobił 5szczytow zajebiscie długich, po 40cm zbudowane i luźne, a drugi grube szyszki i zajebiscie twarde, w ogole jakby dwie inne odmiany,czyli RQS to jest też już lipa w uj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...