Skocz do zawartości
początkujący332

plamki i przebarwienia na starszych liściach

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos wie co to za plamki wyskoczyły ? i przebarwienia a starszych lisciach ?Moze jakiś niedobór ? Do tej pory jedynie co dostała to kilka razy oprysk z call magu w małej dawce i bodajze tylko 2 razy zostala podlana minimalną praktycznie że zerową dawką biohumusa super forte o npk: 1.5-0.5-1.

Ph w normie.

Jak na moje oko robi się niedobór potasu, ale co powiecie wy doświadczeni?

Rośnie pod ledami.

Dzień 25.

 

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kibic  myślę ze podlewam w miarę prawidłowo. Zapodalem jej dzis doglebowo calmaga, bioblooma + troche biohunusa forte, moze ustąpi ten niedobór, mozna powiedziec ze dopiero to jej pierwsze jedzenie dzis. Jak myslisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@początkujący332 musisz nauczyć je pic, zwiększać wodę, najlepiej wez przed podlaniem podnies donicke i zobacz ile waży, później jak podlejesz tonpodnies i zobaczysz ile wtedy waży, w ten sposób będziesz wiedział czy Woda jest wypita itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odżyła 😄

Kurde 10 dzień 12/12 i nadal nie kwitnie, coraz więcej włosków między łodygami a na samych czubkach nic. Kontynuować nadal lst? Sporo ona pójdzie w górę jeszcze? 

Bez tytułucc.jpg

Bez tytułuc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@początkujący332 ja bym ją już zostawił jak przełączona na kwitnienie, to ile pójdzie w górę to nie wiadomo od genetyki zależy coś tam pójdzie pewnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...