Skocz do zawarto艣ci

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim 馃槂馃槂 kolejny projekcik wierzdza tutaj tylko dwie ro艣linki ale za to jakie 馃憣馃憣馃憣 Ro艣linki wyeksmitowane do piwnicy a偶 do ko艅ca swoich dni 馃槣馃槣馃槣 Zosta艂y przesadzone do donic 18 l maj膮 obecnie nieca艂e 2 tygodnie dostawa艂y tylko voodoo juice i od wczoraj connoisseur grow a i b.Growbox zosta艂 ocieplony foli膮 termoizolacyjn膮 co podnios艂o temperatur臋 a偶 o 7stoppni a lampa chodzi tylko na po艂ow臋 mocy.

Nasiona fast buda

Lampa sonlipo 200w

Ziemia Terra Canna profesional

Wentylator kana艂owy 197 cbm/h

Filtr w臋glowy聽Can-Lite聽150cbm/h

Nawil偶acz powietrza聽Fertraso 8l

IMG_20240215_123447.jpg

IMG_20240215_123523.jpg

IMG_20240215_123532.jpg

IMG_20240215_123536.jpg

IMG_20240215_132553.jpg

IMG_20240215_133747.jpg

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Dzisiaj robi艂em LST i z艂ama艂em jednego automata i to chyba gorille bo nie pami臋tam z kt贸rej co strony dawa艂em 馃檭 B臋dzie z niej co艣 jeszcze czy da膰 sobi臋 spok贸j mam jak co艣 Jeszcze dwa auto tak w razie co mia艂em w zapasie Orange bud i gorilla glue聽

IMG_20240216_131937.jpg

IMG_20240216_131959.jpg

IMG_20240216_132006.jpg

IMG_20240216_132455.jpg

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

@WymiataczMega zawsz臋 co艣 spierdole ale tak to jest chwila nieuwagi i jeb pazamiatane i chyba j膮 wyjebe i dam jedn膮 z dw贸ch kt贸re mam w zapasie a szkoda mi w chuj tej ro艣linki ale jeba膰 to ucz臋 si臋 na b艂臋dach 馃槂馃槂

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dwa dni po podlaniu robi艂em nast臋pnym razem poczekam d艂u偶ej聽馃槈

Powiedzcie mi jeszcze prosz臋 kiedy najlepiej zacz膮膰 trening LST 2/3 tydzie艅 Wega?Czy to nie ma znaczenia?I najlepiej jak ziemia jest sucha czy tak 3/4 dni po podlaniu?

Edytowane przez G贸ral

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@G贸ral Jak dla mnie to zjebales wszystko, za wcze艣nie LST, pewnie mokro mia艂y, i na tak wczesnym etapie bym zacz膮艂 sobie od nowa, bo jak zalapie zwieche szkoda twojego czasu, i tak nie wygl膮da艂a najlepiej, dawaj mordko 艂aduj now膮, bo gorillka mocna, i smaczna jest jak wyjdzie聽 ma r贸偶ne smaki, ale na 5 wysz艂y mi dobre 3, 2 by艂y smaczne ale s艂abe聽

Edytowane przez Prepers

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰

Lst robi si臋 przy 3 pi臋trach ka偶dy robi po swojemu jak kto woli 馃檪 ta z艂amana bym zostawi艂 polecia艂 hardcorowy聽 trenig zostawi艂 niech rosnie powodzenia tam馃檪馃挜

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Moim zdaniem rowniez za male ma lst ale... Ta polamana bym zostawil ale usunal bym z niej te najnizsze pietro. Tym sposobem bedziesz mial dwa glowne pedy i bedzie rosla dalej

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers @Pablo 1988 @moonka Zjebalem to fakt ale trudno si臋 m贸wi t膮 z艂aman膮 wyjebalem i da艂em gorille glue kt贸r膮 mia艂em w zapasie w razie w艂a艣nie nieprzewidzianego wypadku.Nastepnym razem poczekam z LST d艂u偶ej 馃槈聽Czy t膮 ro艣lin臋 mam jeszcze ni偶ej po艂o偶y膰 a偶 do samej ziemi je艣li jest za ma艂e LST

Edytowane przez G贸ral

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰

@G贸ral mo偶esz poczeka膰 par臋 dni i poprawi膰 wrazie wu jak jest taka potrzeba pozdro yooo 馃檪

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...