Skocz do zawartości
Góral

10 x Critical Kush growbox 100x100x200

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green  zrobili cię w bambuko 😂😂😂 

a co do lamp spiderfarmera jest dużo fotorelacji  na yt i na forach ze stanów  i bardzo ładnie im tam wychodzą kwiatki   W tych wszystkich lampach są praktycznie te same diody tylko puszczone przez inny zasilacz i ustawione na moc z którą mają świecić maksymalnie  🤷‍♂️  najlepiej dobrać lampę by miała całe pokrycie w boxie wtedy wszytko ładnie doświetli 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja jadę na pająku i chwałę sobie ma ledy na Samsungu jak mars hydro oczywiście mają też inne ledy tak samo jak pająki serie g ale nie ma co się bać ani jednych ani drugich teraz już lampy są dopracowane i każde robią robotę 

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz lepsze mars hydro i lepszego pająka to mają Samsungi jak kupisz tańsze wersję tak jak np fc e 800 mars hydro to tak samo jak spider wersję g już nie są na Samsungach tylko Bridgelux chyba jakoś tak i 20lat już robią ledy czy odbiegają bardzo raczej nie sądzę tak jak mówię technika poszła do przodu dla tego nadrabiają ilością LED i na jedno wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na fb u jednego kolesia widzialem testy wielu wielu lamp z profesjonalnym sprzetem do ich pomiaru. Z tego co pisal problemem slabszych modeli jest chlodzenie a wlasciwie jego brak. W przypadku masr sugerowal nawet zdejmowanie odblysnikow bo kumulowaly one tylko cieplo. Nie pisze tu o ledach na palakach ale o "plaskich" panelach. O dziwo czasami tansze lampy sa duzo wydajniejesze niz znanych firm gdzie marketing robi swoje. Moja byla viparspectra miala byc niby na samsungach a przynajmniej tak twierdzi producent a naprawde sa tam jakies tansze zamienniki. Czytalem tam o naprawde wielu ledach i mozna sie baaardzo wdziwic😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak niższe i wyższe  modele.poprzeczek do panelu też nie ma co porównywać.z mojej str  opisywałem 2 konkretne modele i do nich się odnosiłem między pająkiem se 7000 a hydro mars fc e800 spider jest lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo @WymiataczMega  przeciez i mars i spider sa produkowane w tej samej fabryce w Chinach i naleza do tej samej spolki. Roznia sie nieistotnymi szczegolami, a ta ich pseudo konkurencja ma im tylko napedzac rynek co jak widac sie udaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli nieistotne szczegóły ok zamów gorszego spidera  jakiegoś serie g i Marsa hydro fc e800 i zobaczymy co powiesz o konstrukcji niby bratnie  a inne i wydaje mi się że hydro rezygnuje montażu na clicki😉

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzisiaj roślinki przesadziłem do 0,5 l kubków i odebrałem właśnie sprzęcik do pH 😀

IMG_20240212_121626.jpg

IMG_20240212_121649.jpg

IMG_20240212_121837.jpg

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj LSD i Critical Kush czekają sobię aż do docelowych doniczek przejdą i growboxow.Tak im utrzymuję wilgotność na razie i 3 razy dziennie zdejmuję na 15 min 😃😃

IMG_20240216_081400.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super mam taki sam box i też myślałem o tej odmianie 💪 z przyjemnością będę obserwował 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Resio666 Teraz myślę że jeszcze taki jeden dam tylko nie chcę kupować jednej lampy dużej a dorzucić jeszcze jedną hydro mars 150 W i myślę że takie dwie było by spoko na box 100x100 ???Bo myślałem o 300 w ale koszt 279E a mam już jedną 150 w i dorzucił bym taką samą a koszt to 113E.

A tak sobię rosną Moje Niunie 😁

IMG_20240219_180722.jpg

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, vego1989 napisał:

@Góral na flo mozesz dorzucic,w sumie wyjdzie Ci 300W.Jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma 😉

Git 👌👌 Wyjdzie Mnie to taniej bo Żona ciągle ma jakieś problemy związane z Ziółkiem bo to bo tamto znowu jebie w domu ale jak patrzy na hajs i wszystko się zgadza to problemu nie ma 🤷🤷🤷🤷Gdybym miał to kupić co się jara to bym chyba musiał kraść albo na pożyczkach jechać 😂😂😂😂A jak mam właśnie  coś doinwestować i zrobić więcej materiału to już jest problem ale jak dobrze ją nakręcę to na drugi dzień Żonka mówi wiesz co kochanie masz rację 😁😁😁

@Boczelli A tego Ziomek nie wiedziałem to korzenie nie powinny dostawać światła???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...