Skocz do zawartości
Majki4679

Gorilla Glue Auto Feminizowane

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie do bardziej doświadczonych growerów czy odmiana Gorilla Glue Auto Feminizowane poradzi sobie pod polskim niebem proszę o wszystkie porady jak nią uprawiać od kiełka po plon z góry dziękuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Majki4679 myślę że da radę, jeżeli będzie odpowiednia pogoda,miejsce i nawożenie. Kielkujesz, wyrasta Ci krzaczek i przesadzasz w duza donice albo w ziemie, jezeli jest odpowoednia i wszystko powinno wyjsc. Trzeba pilnowac przed roznymi robalami czy sranami itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Majki4679 zazwyczaj producent nasion podaje w jakim klimacie najlepiej rosna i ja np tym sie kieruje przy kupnie pestek na outdoor 

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oudor ciekawy bardzo jest jak będzie pogoda w jesieni to powinno bez problemowo musisz doglądać i dbać o ten piękny interes pozdro yooooo😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posadź na zewnątrz na początku czerwca. Użyj co najmniej 20 litrów dobrej jakości gleby na roślinę. W razie potrzeby podlewaj i nawozić umiarkowanie. Nie spiesz się ze zbiorami, odczekaj co najmniej 12-14 tygodni do pełnej dojrzałości. Sprawdzaj, czy nie ma szarej pleśni po 4 tygodniach kwitnienia co najmniej raz na 3 dni i usuwaj spleśniałe obszary. Dobrze wysuszyć!. Niewiele osób uprawia dobre automaty za pierwszym razem, więc nie zniechęcaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@D.R.H.S. spokojnie mozna sadzic juz w maju🙂 Warunkiem jest minimum +10° w nocy i minimum 20° w dzien. W ten sposob pod koniec czerwca/poczatek lipca mozna miec juz pierwsze zbiory na jakis w miare szybkich automatach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@moonka

Jasno. Co roku może być inaczej, w zależności od pogody. Automaty mają krótką fazę wegetatywną, radzę nie spieszyć się z sadzeniem. Jeśli masz taką możliwość, najlepiej sadzić stopniowo, być może po dwóch tygodniach. To najlepsza szansa, że przynajmniej zrobisz coś bardzo dobrego.

Producent nasion zazwyczaj po prostu zajmuje się marketingiem. Najlepiej wypróbować wiele różnych odmian i znaleźć własną. Po 20 latach nadal mi się to nie udało.😁

Edytowane przez D.R.H.S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Majki4679 Jeśli o to chodzi to dojdzie bez problemu. Od siebie dodam, że musisz zrobić dla auto porządnego wega bo jak zjebiesz to chuj. Trzeba pilnować tego bo może jest szybko temat ale jakościowo (przynajmniej dla mnie) dupy nie urywa i uważać bo strasznie czułe są na warunki i wgl. Od sb polecam tylko i wyłącznie sezon. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...