Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć całemu gronu, ruszyłem właśnie z nową uprawą, 4 pestki trafiły do kieliszka z wodą no i tutaj już na samym początku pojawia się problem, leżały w tej wodzie ponad 36h i ani jedna nie puściła kła. Z obawy przed zgniciem uznałem że wrzucę je do ziemi, pestki wsadziłem do Kostek easy plug a te następnie wcisnąłem w ziemię w docelowych donicach. 
siwdza w tej ziemi już 2 dni, efektów żadnych nie widać. 
tutsj pytanie i prośba o pomoc, czy cokolwiek z tego będzie czy dać sobie spokój, dobrze zrobiłem czy fatalny był to pomysł? 
z góry dzięki za pomoc wszelką i pozdrawiam 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare te nasiona? Walić w easyplugi i od razu w donice trochę mija się z celem... ale też powinno urosnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB mam ziemię bat mix która jest bardzo mocna, dlatego pomyślałem o tych easy plugach żeby nie dostały od razu mocnego strzału. Nasiona ledwo co przyszły więc wątpię. 
Podlewam okolo 50ml dziennie, dobrze robię? 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Morfeusz12 pryskaj woda codziennieni czekaj cierpliwie. Jak po tygodniu nie wyjdą to raczej zaczynaj od nowa.

Easy plugi zawsze mozesz wyjac z ziemi zanim nie puściły kielka.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz12 siema mialem podobny problem , ale nie dalem ich do ziemi jak ty , tylko wrocilem na waciki i po 2 dniach sie pojawily kielki  , a co do ziemi nie masz racji !! tez mam akurat teraz batmixa ale grow mix jest duzo bogatszy i nie palil nasion!!!!!! teraz mieszam   grow mixa z bat mixem 50L i 25 L bo tak ziomek kupil a szkoda wyrzucac   🙂 eloooOOOoo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie myślicie, że w takim razie mogę spróbować delikatnie je wyjąć z tych kostek żeby zobaczyć co się z nimi dzieje? I wtedy kombinować czy na wacik znowu czy już puściły kieł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...