Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rośliny zaczynają nabierać masy lampa podniesiona na ok 60cm wydaje mi się że ostatni raz czyli ok 40 cm to za nisko i szczyty są przesuszone od samej góry 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedne są częściowo zapylone i dla tego miało być już ,,po,, no to zostało PO a skoro PO no to musiałem nazwać  drugi namiot PIS jedno nie potrafi żyć bez drugiego no i trochę śmiesznie to wyszło przy okazji😅

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pis

17172289569554411166717900470888.jpg

Po

17172290053862690135219415352950.jpg

Podwójne dawki GS royal sugar i na 40l dawałem extra ok bloom min rośliny były bardzo zielone jedna tylko odstaje calmag prawie nie używany po ostatnim razie już wiem że nie można za dużo bo roślina nie puchnie tak lampy na 60-70cm faktycznie 700w spidera czy 860w Marsa na wysokości 30 40cm  nawet po rozkręceniu lampy trochę przesusza szczyty od samej góry teraz widzę że wszystko ładnie oszronione nic nie przypalone 

Zobaczymy czy rozdzielenie roślin się opłaciło 

Mars na 75%

Spider na 85%

Temp dzień 80 f noc 65f

Woda co 2 dzień nie chce przesuszyć więcej starczy im stresu w tej fazie 

A nawozy dawkuje też inaczej co podlanie raz 2ml/l, raz 1ml/l na przemian

Aktualnie pełne mleko już następne podlania myślę czy nie iść w wode

 

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo no zdaza sie🤷‍♂️ ja dzisiaj wywalilem kolejna rosline ze szklarni. Z trzech sztuk dwie mialy woreczki z pylkiem. Ostatnia stoi ale nie wiem czy cos z niej bedzie😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ostatnie podlanie i wjeżdża sama woda  ok 2 tygodnie i myślę że kosa może szybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanie o dezynfekcję a jak by zamknąć wszystkie wyloty i do nawilżacza wlać alkohol izopropylowy i właczyc żeby wypełnił namiot na 5 min w celu odkażenia? Bo szmata wszędzie Die nie dojdzie a para wszędzie wejdzie?🤔🤔🤔

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...