Skocz do zawartości
Mr.Green

Indica Challenge = Super Sativa Seed Club vs Barney's Farm

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli no i 400 metrów z tego opierdol 😄 jakim cudem.. 😄 coś tu nie gra 😄 Scooby Doo 😄

@Resio666 zapodaj kilka łyżek na oko i będzie dobrze 😄 jak co to dolejesz na FLO jeszcze litra i będzie Amazonka 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 24h

LSD Barneys Farm 

IMG_19701112_105651_095558.jpg

Purple Og Punch Super Sativa Seed Club 

IMG_19701112_105712_095536.jpg

Reszta się opierdala 😄

Najważniejsze że duch 👻 rywalizacji zachowany 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 01/02/2024 o 21:57, Mr.Green napisał:

Po 24h

LSD Barneys Farm 

IMG_19701112_105651_095558.jpg

Purple Og Punch Super Sativa Seed Club 

IMG_19701112_105712_095536.jpg

Reszta się opierdala 😄

Najważniejsze że duch 👻 rywalizacji zachowany 🙂

Idoooo!! Powodzenia 🌱

@moonka Mordo sprawdź sobie z czego jest najdroższa kawa 🤣🤣🤣 Zdążyło mi się pić, ale co za Daun miał taki pomysł żeby ziarna kawy z gówna zeskrobywać 🤣🤣🤣 Ja się pytam jak? Dobra, smaczne, ale kurwa jak ktoś wpadł na to 🤣 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Kawa dobra, a nie przepadam, i nie pije na codzien, ale piłem ja najarany, i często sobie w takim stanie myślę jak? I wyobraź sobie że wtedy przez myśl mi przeszedł mudzyn co na czworakach popierdala jak golum, szuka robaków w jaskini żeby ojebac, i trafił przez przypadek ziarenko kawy wśród kupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Prepers napisał:

Idoooo!! Powodzenia 🌱

@moonka Mordo sprawdź sobie z czego jest najdroższa kawa 🤣🤣🤣 Zdążyło mi się pić, ale co za Daun miał taki pomysł żeby ziarna kawy z gówna zeskrobywać 🤣🤣🤣 Ja się pytam jak? Dobra, smaczne, ale kurwa jak ktoś wpadł na to 🤣 

Rdzenni mieszkańcy 😉

@Lady Green to się nazywa Kopi Luvak.. najdroższa kawa świata. Nasionka zjada taki zwierz i ich nie trawi do końca. Jego żołądek je jakby fermentuje i robi kupkę.. potem się zbiera te ziarna i robi z nich kawe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Wcałe też nie jest taka droga w Szwajcarii filiżanka kawy kosztuje od 12-30fr w dobrej kawiarnii, gdzie cena zwykłej to chyba 8 było 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green kurwa to wezmy taki koks, albo trawkę są dużo droższe, niewiem jak ty to liczysz 🤣🤣

@moonka dokładnie 

Przecież Szwajcaria słynie z wysokich cen, a ja mówię o dobrej kawiarni 🙂 Swoją drogą to słynna zurichska kawiarnia, myślę że dziennie takich kaw sprzedają koło 2000/3000 moja druga rozkminka to 2000x30 🤣🤣🤣 jaki to hajs jest z takiej kawiarni w szwajcarii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...