Skocz do zawartości
Gość

Po raz 3 !! shining silver haze 8 sztuk

Rekomendowane odpowiedzi

@dziurawy nie ma miejsca jak dom 👌. saszetke wrzucalem kiedys w dwa sloiki na curringu. curring szedl z lekko wilgotna skorka od limonki - w smaku wyszla "turbo polka" ktora mialem okazje palic za malolata 😅

@dziurawy tak pozwolilem poczytac sobie hydrauliku. Ale nerwowy czlowiek z ciebie 🙃. Niedawno na innej grupie spotkalem tez hydraulika i zostalem wysmiany ze nawozy zwiekszaja ppm bo uparl sie na ec 🤷. Wrzucasz pih, jestem z tamtych okolic nerwusie. PS jak to suszyles ze wyszedl Ci wior ? jaka tam miales temperature i wilgotnosc ? a moze oprucz tego wyciagajacego, miales mieszajacy ktory wial bezposrednio na material ? niedlugo szykuje sie u mnie scinka. 3x maluszki w malej puszcze 😃 . Pozdrawiam z za zagramanicy 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@lunatyk44 i to samo mi sie wydaje  , ze zostawalo siano po tych saszetkach , moze nie nerwowy ale po huj pierdolic glupoty ?? ja nie jestem od piha blizej mi do Bakajoko 😛 a poza tym co to za roznica skad kto gdzie mieszka , jestesmy Polakami i tyle w temacie , bardziej kocham Polske niz Dalajlama Tybet 😄 co do suszenia bylo ksiazkowo 50 % wilg i 20 stopni wlaczylem wyciag zeby delikatnie bujal , ale mialem tez wlozona rure od okapu i tam dobrze ciagnelo i zrobil sie wior , ale dzis zajrzalem do sloikow i polowa nadal byla dalej mokra ,zostawie na noc i bedzie git , mi zostaly ostatnie godziny  i nigdy wiecej !!! po raz 3 nie dam wjebac sie w gowno 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy czyli wychodzi na to ze wyciag zbyt mocno ciagnal bo zbyt szybko wyschlo. Tak mi sie wydaje 🤔. Dawaj dalej z tematem, nie daj sie zniechecic 😈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...