Skocz do zawartości
dziurawy

Po raz 3 !! shining silver haze 8 sztuk

Rekomendowane odpowiedzi

Mają jeden minus długo kwitną ;D u ziomek je miał kiedyś zapach cudowny i bania też fajna po tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr 🤣🤣🤣 Takie to ja pierdole xd 18 tyg, w 18 tyg to się tyle w dzisiejszych czasach może stać xD @dziurawy Mordeczko, a kiedy jakaś zmiana płyty 🤣🤣? Nie wyszło? Nasion dużo ? Czy ulubiona odmiana?

@dziurawy A no i powodzonka oczywiście, jak możesz mówić że niema żadnej trawki na szybko dobrej 🤣? Każdy ma inne gusta i jedna Gorilla cookies z poprzedniego grow była 10/10 nic jej nie brakowało, ale zmierzam do tego że automaty też napewno komuś smakują, więc teza co na szybko to beee trochę słaba, ale fakt jest taki że jak na coś długo czekasz to zawsze potem jest dobre 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr mi ostatnio przypadkiem wyszlo 12 tygodni i sa super 

@Prepers po co zmieniac cos co jest zajebiste ? nie potrzebuje nic wiecej do szczescia 😄  tak jak mowisz sa gusta i gusciki , ja trawki potrzebuje do pracy , ma mnie pobudzac ,dawac energie z kazdym buchem  i ten material idealnie sie do tego nadaje !! gorilla cookie ? to nie gorilla glue raczej ? znajac zycie pewnie cos calkiem innego , a z tym czekaniem nie do konca ? zadna sativa nie rosnie szybko , a indica nie dla mnie i tak to wyglada !!! 😛 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy gorille glue na lato jaralem, z tej racji w po nazwie celowałem w auto Gorilla cookies od fast buds, i na jednej, i drugiej się nie zawiodłem. Tej twojej odmiany dużo po coffikach jest, moim zdaniem taka średniawka, ale każdy woli co innego, mi bardziej z coffika Lemonik siedzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Sativa 45%/Indica 55%    odpada jak dla mnie corilla cookie sprawdzilem fastbuds a w coffie to ja nie bylem juz moze 3 lata ? po co placic 12-15 euro za cos co mozna miec za 5 6 euro to samo ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy Ale kto powiedział tobie że paliłem tylko z cofikow 🙂 Jak pierwszy raz wjechałem na NL to zwiedzałem miasta, i coffiki, ale jak zamieszkałem na chwilę to przestałem chodzić do coffikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy Napisałem tylko że tego dużo w coffikach, i że dobre jest, ale bez rewelacji 🙂 Też lubie sativke, ale jest problem że niewiele odmian, teraz próbuje wedding cheescake to przewaga sativki zdam relacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers nie powiem ja trafilem takie ziolko , ze przez 7 msc palilem dzien w dzien ale pewnego dnia kupilem i juz nie bylo to i nigdy nie wrocilo , bede patrzyl co tam sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3X wyskoczyly prawie po 24 h reszta nadal nic ???!!!!!! te 3 ziarenka sa z poprzedniej dostawy , a te nowe huj w dupe nic, dzis o 17 bedzie 4 dni !!! 

20240201_192410.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

04/02/2024 start 

mata podgrzewajaca spider farmer przez 5 dni zuzyla tyle pradu co 150 dni dzialania calego boxa !!!!! JAJA (pomyłka wyjaśnienie w dalszych postach)

20240204_220817.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

105Wx24hx5dni=12,6kW

Liczac ze masz ta wieksza mate i grzales na maxa przez 24h na dobe przez 5dni. Czy cos pokrecilem?

Ja mam mniejsza z Marsa to ciagnie kolo 50W.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...