Skocz do zawartości
dziurawy

Po raz 3 !! shining silver haze 8 sztuk

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli tez mieszkalem w bialej dzielnicy w hadze ale to bylo dawno temu , zero smieci calkiem inna kultura !!! jak bys pojechal do innego kraju ale czego oczkiwac od tych zwierzakow 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@dziurawy Ziom a ze mnie się śmiałeś że pracuje na ogórkach w Holandii a wychodzi że też na nich jesteś hah. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 nie mordo , ja przyjechalem robic w swoim zawodzie , na truskawkach bylem w uk gdy mialem 18 lat wrocilem i nauczylem sie zawodu , a na koniec dla mnie i mozesz toy toye sprzatac jezeli jestes wporzadku ,bedziesz ujebany caly gownem ja i tak strzele z toba piatke i jebne misia bez problemu , gdy bedzie trzeba pojade po ciebie na koniec europy ale jak jestes kurwa i nie wiesz jak sie zachowac pierwszy utopie cie w tym toy toyu 😉  ja tak to widze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy ja uważam nawet że są dużo gorsi od zwierząt... 🤷🏻‍♀️ nie będę podawać innych przypadków... Ale jednak są wyjątki. 

47 minut temu, dziurawy napisał:

@WymiataczMega eksport z columbii 😛 ladyy green chce wziac dla nas troszke bo jedzie przy okazji 😄 😛 

Samolotem lecę tym razem. 😅

48 minut temu, Boczelli napisał:

 

@Lady Green w moim rodzinnym domu w pl tez czesto sa dluzsze lub krotsze przerwy w dostawie prądu np. podczas burzy. I nie jest to koniec swiata. I tez jak nie ma pradu to nie ma na calej ulicy. Spodowodowane to jest awariami sieci energetycznej.

No u nas dokładnie to samo... i wiem że jest to spowodowane awariami... 😅 Chodziło mi bardziej o to (może nie doprecyzowałam) jak rośliny sobie z tym radzą, czy nie hermią itd itp. Agregat nie rozwiąże problemu, no chyba że są takie inteligentne ktore przechwycają braki w dostawie i automatycznie się włączają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@dziurawy @dziurawy no tak jak  wszyscy tutaj swój zawód taka sytuacja🤣

@Boczelli Nie hehe. Ale tu ziomek bekę kręcił ze mnie że na ogórkach robię w Holandii i robię za parę centow a wychodzi że nie daleko pada jabłko od jabłoni hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Glut78 ja skromnie o suchym pysku od tyg a kolega ma jakiś lekki rozjazd w bani bo najpierw ciśnie bekę z ludzi którzy pracują zagranicą a później się sam za nią znajduje 🤷i huj wie o co chodzi a na koniec się dowiedziałem że hydraulikiem jest i może dla mnie kangury karmić 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20240601_164315_HDR.jpg

dwa topy plecha zjadla lekko 

20240601_164321_HDR.jpg

20240601_164327_HDR.jpg

za tydzien zbiory 

20240601_164331_HDR.jpg

2 roslinki pachna cytryna a 2 pachna ziemia ??!! jaki huj ? w wygladzie tez sa inne ? u ziomka byly 3 ziemiste i jedna cytryna , pamietajac zamowienie na 8 silver haze 

box u ziomka wynik marny w huj wyszlo mokrego 1600 g , wszystko co mogl, zrobil zle albo mu sie nie chcialo a oto wynik przy ktorym placze teraz  , ostatnio wyszlo mu ponad 600 g suchego a teraz ? 160 g moze wyjdzie 

20240601_144219.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...