Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie, końcówki liści górnych robią się jasne, dołączam fotkę, co to moze byc?? 🙂  panna to automat miesiąc i 5 dzień.

 

 

img_20240120_183023.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, vego1989 napisał:

@weedii lampa na jakiej wysokości i co za lampa?co im lejesz i wnjakich dawkach ?

lampa TS 1000  odległość od górnego szczytu 25 cm leje BIO GROW, root juice,  top max, ALGA A MIC   okolo kazdego po 4 mil na 2.5 litra wody 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@weedii ja bym obcial azot ? ale nie uzywam tych nawozow co ty ? zapoznaj sie z etykieta i odstaw na jedno dwa podlewania ? zobaczysz jak roslinki jasnieja , to wtedy zaczniesz dawac azot ponownie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@weedii ogólnie jak masz dobrą ziemię detykowana to ona ma nawozy do około 6 tyg a jak automat zaczyna kwitnąć w 3 tyg to nie zdąży z użyć nawozów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dziurawy napisał:

@weedii ja bym obcial azot ? ale nie uzywam tych nawozow co ty ? zapoznaj sie z etykieta i odstaw na jedno dwa podlewania ? zobaczysz jak roslinki jasnieja , to wtedy zaczniesz dawac azot ponownie 

ok wielkie dzięki 🙂 pozdrawiam. 

Teraz, Growerseed napisał:

@weedii ogólnie jak masz dobrą ziemię detykowana to ona ma nawozy do około 6 tyg a jak automat zaczyna kwitnąć w 3 tyg to nie zdąży z użyć nawozów 

czyli przedobrzyłem 🙂  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...