Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Roślinki powoli ruszają do przodu, jak w takim tempie będą szły do góry to nie bede chyba musiała obniżać im już tej lampy. Choć ta największa ayahuasca coś ciężej się zbiera albo mi się tylko tak wydaje... 2 dni temu reklamówkę szczytów i liści im usunęłam, jej akurat najwięcej, może więc to być też troche przez to... 

Przy kolejnym fryzjerze bedę mieć mega problem co i ile zostawić a co wywalić... 

9.jpg

0.jpg

Teraz dopiero załapałam co zrobiłam... 🤦‍♀️ fryzjer a chwile później dowaliłam im światłem zamiast dać odpocząć. 🙄

Jeszcze zaraz po pokazaniu pierwszych włosków... 6 dni od zmiany światła 12/12... obym sie nie pospieszyła za bardzo...

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile szczytów w donicy 11l, a ile w donicy 15l będzie optymalne na mojej powierzchni? Ktoś ma jakiś sposób obliczania tego? Dać im spokój do tego trzeciego tygodnia flo czy kontynuować wycinanie skoro juz zaczęłam? 🙈 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green ja zawsze wycinałem od dołu tak z 15cm wszystko, później czaje z góry które szczyty jeszcze odsłonić, a jak widzę że są jakieś małe to wtedy tez ida out. Zostawiam te rowne sobie ktore maja dobry dostep do swiatla. Tu chyba nie ma reguly czy w 11 czy 15 l będzie 5 czy 10 szczytow, jak dobrze doświetlone to bym zostawil niech to puchnie😀ale może się nie znam, swiatlo już lecisz 100%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green najlepiej cały namiot jak czasami robią 1 roślinę na namiot 5x5 to wydaje mi się że po prostu wedle uznania żeby później ogarnąć z miejscem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@vego1989 wydaje mi się że zagęszczenie jest jednak zbyt duże nawet biorąc pod uwagę tylko te dobrze doświetlone, za ciasno będą później miały.  Światło dopiero co zmieniłam z 50 na 75%. 

Z acapulco nie musze nic zbytnio kombinowac no ale ayahuasca... tam będzie problem. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończymy 1 tydzień flo. Roślinki rosną, piją łącznie 10l co 2 dni, lampa chyba musi pójść ciut do góry, ta największa ayahuasca jest najniższa, narazie jednak nie będę jej nic podstawiać, niech się ogarnia i dogania reszte... A może jestem w błędzie i gdyby była wyżej to szybciej by jej poszło? 🤔

Na osuszacz musze jeszcze znaleźć gdzieś miejsce... ale to będę się martwić jak już będę go wkładać. 

0.jpg

9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka dziękuje, miód na moje serce gdy to czytam. 🤍😊 

Ja tam widze sporo moich zaniedbań, mogło być zdecydowanie lepiej ale kto by się tym przejmował... 🤫😉 Przecież to nie konkurs tylko zabawa. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest patent na osuszacz ostatnio oglądałem filmiki i gość powiesił w boxsiejak najdalej od filtra oczywiście fajnie by było dodać jednego mieszającego który by osuszone powietrze mieszał z powietrzem z boxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo podwieszać nie będę, to taki ciężki kloc... jeszcze z wodą, raczej źle by się to w moim przypadku skończyło... 🙄

Lewitujący ewentualnie mógłby być. Moze kiedyś. 😅

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...