Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green juz zapewne nie raz temat sie pojawil ale jaki masz osuszacz? Chyba musial bym w jakis zainwestowac bo na dluzsza mete bez niego bedzie ciezko a nie chce kupic chlamu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.bol.com/nl/nl/p/auronic-dehumidifier-12l/9300000150185381/?bltgh=qwnqWeXkoj11wk7pE4VAfg.2_12.14.ProductPageUrl

A takie coś mam teraz nawet daje radę ale będzie zmiana na większy chyba przy 9 roślinach może mieć ciężko dobrze że okres deszczowy się kończy i będzie trochę mniej wilgoci teraz

@WBB ale plus taki że nie musi chodzić cały czas na max ustawisz poziom i się wyłaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CCC cena czyni cuda🫣 miałem kiedyś taki mały ale na namiot 5x5 nic nie dało a wyrzuciłem dałem 40e i zawsze kupuję coś raz a dobrze zawsze mam możliwość podkręcić jak potrzeba a kupuje się raz i już zostaje na dlugo

https://www.bol.com/nl/nl/p/arash-luchtontvochtiger-ontvochtigd-450ml-per-dag-2-in-1-luchtreiniger-dehumidifier-stil-slaapkamer-badkamer-huis-coloured-led-zwart/9300000166805396/?Referrer=ADVNLGOO002029-G-158772925329-S-2257915766102-9300000166805396&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwiMmwBhDmARIsABeQ7xSisZa8e8GNboizunNWfy5Xj5u2V9TrDdosQZj4ExJeYJ0N3hb2V3MaAr9sEALw_wcB

Takie coś miałem i może na pcboxa by działało a nie do namiotu uprawowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie polecam tych małych jak masz 1mx1m musi być zapas że jak zacznie być wilgoć to masz czym zbic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kończymy 6 tydzień flo. 

Czy powinnam dawac im teraz jakieś większe ilości odżywek? Bo w sumie wg tabeli dostają +/-, zależy która czego. Z tego co pamiętam to powinny kwitnąć 8-9 tygodni.

Wszystkie zaczynają wysysać już liście, tylko tak jakoś inaczej... i nie wiem czemu... Kolor sie nie zmienia tylko codziennie obrywam po kilka takich całkiem zwiędniętych wiszących w dół... lub same spadają i zbieram z podłogi... 🤔 Moze je przesuszyłam? Bo ostatnie 2x podlewałam z małym poślizgiem czasowym... Albo przez to ze te ostatnie 2 podlania woda nie była odstana tylko prosto z kranu i zimna? 🙈

3.jpg

55.jpg

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green tutaj masz organike?niewiele pomoge, ja to mineralfan 😃😉ale pk jakieś jak najbardziej możesz zwiększyć jeżeli już podajesz, janp. Greensensation uzywam od początku flo yo taki boster, a niby zaczyna sienod 4tyflg. Zaczynam od 1ml/l a w ostatnim tyg flo dostają już po 4-5ml i później tydzień Woda i kosa 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli z biobizz daje im bloom, topmax, bioheaven, grow tez ostanio dostają wszystkie poza jedną. Dostają tez biobloombastic z atami. 

 

Musze im chyba doładować czegoś konkretnie bo wydaje mi się że mizernie wyglądają... ale nie chciałabym przesadzić i ich poblokować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli a przed przecedzeniem tez takie bylo czy ciemniejsze? 

Lepszego zdjęcia niestety teraz nie wyczaruje... Zrobione przy lampie w namiocie, wycięłam urywek bo wszystko się odbijało w tym słoiku jak w lustrze. 

1_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lady Green ciezko ocenic po tym zdjeciu. Z tego co pamietam to u mnie bylo bardzo ciemne zielone i metne, ale na pewno nie czarne. Przecedzisz za jakis czas to sie okaze, teraz i tak juz z tym nic nie zrobisz. 

Trzymasz to w boxie ?

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...