Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje Panowie, troche mnie pocieszyliście... 😉 No w sumie od początku flo wiedziałam że będzie mniej niż ostatnio, ale po cichu liczyłam że może jednak nie... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, vego1989 napisał:

@WBB kiedy kosisz? 🤔Ostatnio 400Ci wyszło? 

Od tego jarania to ja już nie pamiętam nawet.... chyba 300 a poprzednio 400.... nie wiem 🙂

7 albo 8 tydzień flo mi się kończy.... liście zaczynają odpadać, jeszcze jedno, dwa podlania nawozem i za 2 tygodnie trzeba by było ciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ostatnio suszyłam roślinki 8 dni, teraz też już schną 8... Chyba dzis bede się bawić i trafią do słoików... Ile Wy zawsze suszycie? Te ktore testowałam są wg mnie w sam raz. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razem wszystkiego po całej zabawie jest 549. Pobiłam swój rekord ale w drugą stronę... 🙈🙃 No cóz, raz na wozie, raz pod wozem... 😉

Dziękuję wszystkim za dotrzymanie mi towarzystwa podczas tego doświadczenia, za wszystkie rady i wskazówki, w lepsze miejsce pomiędzy lepszych ludzi nie mogłam trafić. 🤍😉

Zdjęć nie zrobiłam żadnych, może później zrobie podczas otwierania słoików. Tak czy inaczej myślę że temat można przenieść już do zakończonych. @Tester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lady Green napisał:

, w lepsze miejsce pomiędzy lepszych ludzi nie mogłam trafić. 🤍😉

To o mnie 😁

Piekny wynik, do zobaczenia w kolejnym projekcie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 sativa po prostu rośnie większa 😉 albo na taką indicę akurat trafiłam... 🤷🏻‍♀️ 

Btw, nie wiem kto tą ayahuascę wypali, każdy kto próbował czuje po niej niepokój, jakieś lęki itp., póki co chętnych brak. 😅 Aż nie wiem czy masło próbować bo przecież też w sobie ma ayę, a ono tak szybko ze mnie nie wyjdzie jak wapek czy bat... 🙄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
13 godzin temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Biorę w ciemno 🙂

Odbiór osobisty? 😉 

Zdjęcia mam tylko takie, po weekendzie moge wrzucić coś lepszego. Na 1 aya, na 2 acapulco, na 3 biżu z dzisiejszego tymbarka... normalnie dyskryminacja kobiet w biały dzień... 😎

0.jpg

1.jpg

3.jpg

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16/05/2024 o 14:11, Lady Green napisał:

Odbiór osobisty? 😉

Narysuj strzałki, będą podchody :) tylko jak z tym wrócić 😉 

Wizualnie fajnie wyglądają,ale te ciemniejsze to zawsze mi zalatywały jakby mocniej, albo już sobię wkręcam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzałki będą narysowane na czas, znaki dymne nawet moge Ci puszczać jeśli tylko będzie taka potrzeba... 😉

Co do powrotu, spokojna głowa, zdradzę Ci kilka potrzebnych myków, będzie Pan zadowolony... 😊 ale to wiesz... 🤫 obgadamy wszystkie szczegóły na miejscu... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 poznać myki? Jeśli tak to chyba najważniejszy jest myk nr 1, a mianowicie jeśli nie chcesz być przyłapany na przemycie to nigdy nic nie przemycaj. 😉 Ja np raz przemyciłam chomika eurotunelem... 🙈 na szczęście mi się udało ale to pewnie był fart nowicjusza... 🤫😉 

No chyba że chodziło Ci o ayę, jeśli tak to ja oczywiście zapraszam 😊 ale to już z @Grzechoczący Grzechotnik musisz gadać o szczegółach bo tak jakby sobie pierwszy zaklepał. 😉 ...ale on się pewnie podzieli... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...