Skocz do zawartości
dingoo

CBD a THC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 

mam pytanie, mieszkam od nie dawna za granicą.

nie dawno kupiłem od gościa weed, ale klepie tak ,że w ogóle. ponoć mówi,  że to dlatego, że ma tylko 13-14% THC. 

Zastanawiam się czy to nie CBD, jak rozpoznać?

chodzi o to, że dużo pale i sam nie wiem czy to mnie po prostu już nie klepie czy to CBD.

dodam, że mam lekką zamułkę po tym, ale szału nie ma. 

co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a czy idzie rozpoznać CBD od THC w jakiś inny sposób niż przez faze? 
i czy w ogóle po CBD byłaby jakakolwiek faza np. po wiaderku?

wydaje mi się, że jest lekka ale sam już nie wiem czy siebie nie oszukuję.

tak jak wspomniałem, dużo pale, CBD paliłem może raz w życiu, kilka lat temu więc ciężko mi porównać.

o dziwo faza jest przeciwieństwem topków.

piękne, duże, ładnie pachnące, zielone z brązowymi "włokienkami". 
 

bo nie wiem czy robić gościowi jazdy, czy to ja jestem poyechany. 

 

Top wygląda tak, jednakże fon słabo łapie ostrość, w realu jest bardziej "kolorowy". 

 

@EDIT

 

Drugie już lepsze.

411236570_741375987510561_9164955624909997945_n.jpg

411389804_338485522327878_1082215965614093401_n.jpg

Edytowane przez dingoo
dodanie zdj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, dingoo napisał:

a czy idzie rozpoznać CBD od THC w jakiś inny sposób niż przez faze? 

nie

14 minut temu, dingoo napisał:

i czy w ogóle po CBD byłaby jakakolwiek faza np. po wiaderku?

zależy ile ma THC

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Kibic

 

 

Powiedzmy, że jakby miało dopuszczalną ilość według prawa polskiego? 

 

 

i czy jak pale codziennie, powiedzmy juz, miesiac, moze dwa, z pojedynczymi dniami przerwy (oczywiscie pale dluzej bo pare lat ale byly jakies przerwy)

czy jest mozliwosc, ze jak pale z tego blanta niemal czysciocha, za 30 minut kolejnego i za godzine kolejnego to nadal tylko jakby lekka faza(choc sam nie wiem czy ona jest) ewentualnie zachciewa mi sie spac. 

Edytowane przez dingoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dingoo możesz kupić test który ci powie czy jest więcej cbd czy thc. Ale jak będzie więcej THC to się nie dowiesz czy posiada cbd. Oczywiście są też testery dokladniejsze i tam uzyskasz wynik dokładny podajrze w granicach 1000+ zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Growerseed Dzieki, ale szkoda mi 1000 zł na to, a jakis najtanszy test w jakiej jest cenie? oraz jak sie go wykonuje? 

oraz jaki polecacie?

Edytowane przez dingoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dingoo Cbd jeszcze możesz rozpoznać np w ten sposób że jak zjarasz 0,5g czy 1g to praktycznie nie poczujesz różnicy napaczatku cię sieknie THC ale jak będzie miało cbd szybko zejdzie faza i zostanie zamulka. będzie bo jak masz weeda nisko procentowego ale bez cbd to zamiast 1g wyjarasz 5g i cię sieknie ale jak masz domieszkę cbd to nic to nie da bo cbd wszystko poblokuje. Czyli jak nie czujesz różnicy między zjaraniem mniej czy więcej to prawdopodobnie zawiera cbd i być może przewyższa thc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No właśnie nie czuję różnicy, czyli jak jest tak jak mówisz, czy to jest oszustwo wobec mnie?

 

czy od czego to jest zależne? od uprawy? od czego?

sorki, nigdy nie uprawiałem, zawsze byłem tylko palaczem. 

ziomek mi tylko dodał, że to niby swojak. 

 

i wracając do tego testera @Growerseed praktykowałeś kiedyś? możesz coś polecić w dobrej cenie? tak tylko dla sprawdzenia, nie musi być 1:1.

 

 

PS, powchodziły te CBD, ceny oczywiscie duzo nizsze, zastanawiam sie czy ktos nie zrobil na mnie wała. 

Edytowane przez dingoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dingoo testera nie kupowałem ale się przymierzałem bo mi właśnie taka pestka wyszła i muszę ją zbadać. Generalnie z niej wyrosło właśnie takie nie klepiące gówno mimo że miało mieć z 21% THC według producenta a czemu tak się stało to nie wiem trefne nasiona pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...