Skocz do zawartości
Boczelli

[0.49m2][150W LED][Fem/Reg] Koneserskie odmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 24

Skrócilem roslinki o głowy, część poszła na 4, a część na 6 szczytów. Niektore troche ponaginalem, zeby odslonic niższe szczyty. Po wszystkim spryskane boomboomsprayem. Dodatkowo wstawilem dzis osuszacz ustawiony na 70%.

20231228_115333.jpg

20231228_115322.jpg

2 czy 3 dni po cieciu.

 

20240102_183532.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzień 27

Wstawienie osuszacza to byl strzal w 10. Trzyma mi wilgotnosc na stalym poziomie 70% i do tego podnosi temperature o jakies 5°, dzieki czemu rosliny wreszcie maja odpowiednie warunki w boxie. Wiem ze bedzie wypijal wode z doniczek i zajmuje miejsce, no ale coś za coś. Ogólnie wszystko raczej dobrze wyglada, tylko temu criticalowi sie chyba cos po***alo bo liscie ma takie wielkie jakby ze 3metry chciał miec 😅

20240106_110425.jpg

 

20240106_110450.jpg

 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Boczelli jakis trenig czy miescimy się w standardzie lst? Ladnie ida jestem ciekaw tej z wielkimi liśćmi pewnie wystrzeli strasznie przy kwitnieniu albo genetycznie takie stworzenie z niej wyjdzie 🙈🤭

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roslinki są po pierwszej dlugiej nocy, przelaczone na 12/12 jakos okolo 35dnia. Tak wiec oficjalnie zaczynamy indukcje, mam nadzieje ze przynajmniej jeden z Regularow będzie damski.

Ma ktos może ten ten termometr wifi ze zdjecia, mam z nim problem bo co 1-2dni musze w nim wymieniac baterie. Bez znaczenia drozsze czy tansze, wytrzymuja max 2dni. Czy to moj jest jakis zjebany czy one po prostu tak maja? Ewentualnie moze ktos poleci cos lepszego tez na wifi.

20240116_184741.jpg

20240116_184754.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...