Skocz do zawartości
adamczyk

Odrealnienie po moonrock+stardawg

Rekomendowane odpowiedzi

siemano, jestem nowy i stworzyłem to konto żeby wam opowiedzieć i spytać się czy to normalne. wiec tak od jakichś 3 miesięcy pale dzień w dzień i wszystko git tak jak zawsze a dzisiaj postanowiłem sobie zapalic moonrocka którego zmieszałem z stardawg. Zapaliłem bongo a po chwili tak mocno mi siadło ze zacząłem tracić kontakt z rzeczywistością wiec się położyłem, nie pamietam kiedy straciłem przytomność ale gdy się „obudziłem” byłem w jakiejś pętli i co chwile działo się to samo. przynajmniej ja tak myślałem. byłem z moja dziewczyna wtedy w moim pokoju i powtarzała mi cały czas coś szeptem, zaczęło mnie to przerażać. potem myślałem ze umarłem i dosłownie myślałem ze trafiłem do piekła czy coś. po jakimś czasie moja dziewczyna zaczęła sie martwić a ja krzyczałem bardzo głośno ponieważ chciałem sie wydostać z tej „pętli”. nie wiedziałem kim jestem dosłownie. myślałem ze moja dziewczyna chce zrobić mi krzywdę i ja zaatakowałem. na szczęście ocknąłem się w momencie ataku i nic poważnego sie nie stało. nie wiem co to było ale nie czułem nawet dotyku ani nic byłem w tym transie około 30 minut a mi sie wydawało ze trwa to godziny. I tu takie pytanie moje na koniec czy ktoś z was miał może podobnie do mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przepaliles sie odśwież głowę idź na basen,siłownia, a po paleniu różne fazy były 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie jazdy to po kwasie chyba albo grzybkach 😜,poprostu miałeś bad tripa,za mocny towar jak dla Ciebie,to że palisz 3 miech dzień  w dzień to nie znaczy że masz wysoką tolerancję na THC i poskładał Cię mocny towar.Na przyszłość mniej,z umiarem,nie będzie bad tripów 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej licz żeby to była tylko faza. Niektóre osoby (rzadko, ale jednak potwierdzone badaniami) od znacznych ilości zielska mogą dostać schizofrenii (jeśli mają do tego predyspozycje i tak). Tak więc daj sobie odpocząć lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba akcja, zwłaszcza z zaatakowaniem swojej kobiety. To już musiała być mocna odklejka i obawiam się, że to nie wina jarania, tylko ono było triggerem Twoich emocji, a ta akcja powinna Ci dużo powiedzieć o Tobie. Mówi się, że bad trip to nic innego jak za mocna faza na obecny stan świadomości, czegoś nie dźwigasz z tyłu głowy.. Jaraj z głową, słabsze odmiany, mniejszą ilość, bez miksowania albo w ogóle przez jakiś czas..
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega  Właśnie ten moonrock nie pachnie jak normalny weed tylko jak w sumie nie wiem nawet jak po prostu dziwny ma zapach 

@Boogie  Zgodzę się z tobą że ona była triggerem tego. Teraz dużo myślę o tym i próbuje to zrozumieć. Wiem że czas leczy rany więc po prostu z czasem mi to przejdzie 

@IridiumXan a takie pytanie jeszcze bo napisałeś że ludzie mogą mieć predyspozycje do dostania psychozy schizofrenii. Czy psychoterapeuta mógłby to zbadać u mnie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega

2 godziny temu, WymiataczMega napisał:

@adamczyk nic nie powiem po tym zdjęciu. Ale ta szałwia inaczej pachniała jak weed

Szałwia to Cyrk, po.lufie na raz jakieś filmy chuj wie co, śmiech aż slina cieknie po brodzie, tyle że faza.z 5min.

@adamczyk Ziomek może to jakis fejk, to co Ci sie dzialo, dokladnie pasuje mi do mojego Ziomka, co niby zajebist haszysz zalatwil i po buchu musielismy go trzymac bo serce mu chcialo "wyskoczyc" pozniej sie modlil, umieral...po.jakis 20min go puściło. Okazało się że to jakiś hasz zrobiony z dopalaczow czy uj wie czego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie jest u nas cos podobnego wlasnie szukam w google o tym, moonrock ale nie wyglada jak taki typowy jak w google pokazuja ze jest top wymoczony w olejku i posypany keefem tylko barddziej wyglada jak olejek z haszem, podobnie do tego co wyslales wyzej. Ogolnie dziwna sprawa, w zapachu nie pachnie jak ziolo czy hasz, a gdy sie go pali to tez jest jakis dziwny w smaku i dziwny zapach ma lekko. Faza ogolnie jak po ziole duzej roznicy nie odczuwam. ogolnie z tego co wiem to jest to z deep webu za jakies smieszne pieniadze. Mam podejrzenie ze to jest po prostu jakies syntetyczne thc lub cos podobnego.
A co do wiadomosci kolegow wyzej to w ogole sie nie kieruj tym co oni pisali. Po ziole nie ma takiej fazy , że nagle uderzysz swoja dziewczyne czy stracisz swiadomosc, tymbardziej jak palisz nie pierwszy raz. Najprawdopodbniej jest to jakis syntetyk, nie radzilbym tego palic wiecej. pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...