Skocz do zawartości
Gość

Mars hydro ts 600 wilgotnosc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Hej ,jak w temacie ,nawilżacz puszcza mgiełkę na 1stopniu lekko ,która dochodzi do lampy (delikatnie) ale jednak ,czy to jej nie zaszkodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Everson3 To teoretycznie powinno być ok ale ja bym zainstalował mały wiatraczek nawet od kompa zaraz z boku leda żeby wydmuchał wilgoć docierającą do leda.. prosty zabieg a da ci pewność że nic się nie stanie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Resi666 okej kumpel

 

A powiedz mi ,włożyłem ziarna bezpośrednio do gleby ,w piątek ,podlałem żeby było wilgotno ale nie mokro,w boxie temp 22stopnie ,wilgotność 70-75 ,w nocy 18-20 ,mamy wtorek ,nie widzę roślinek ,jaki mniej więcej czas ? 

 

Naświetlanie mam delikatne nie bezpośrednio na doniczki lekki ledzik 10W żeby była delikatna jasność ,ile czekać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Everson3 Jak głęboko wsadziłes nasiona .. temperaturę masz ok wilgotność bym podbił jak masz możliwość,, światło możesz skierować bezpośrednio na doniczki przy tej mocy nie powinno być problemu ( światło tak plus minus 10 do 15 cm od doniczki) Ostatnie podlanie miałeś w piątek... jak jest teraz z wilgotnością 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Resi666 @Resi666 @Everson3 ,podlewalem wczoraj bezpośrednio w okolice nasiona  ,zasadzone na głębokość około 2-3 cm 

 

Oczywiście że mam możliwość podbicia wilgotności ,na jaka ustawić ? 

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Everson3 Miedzy 80 a 90 % ... trochę głęboko wsadziłes max do 1.5 cm nie potrzeba głębiej ( dlatego będzie to trwało dłużej) staraj się podlewać spryskiwaczem...no chyba że tak robisz to ok 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Resi666 ustawione na 85 % ,podlałem jeszcze troszkę wokół nasiona w każdej doniczce 500ml na 5 doniczek ,żeby nie przesadzać ,jest wilgotne ale nie mokre jak bagno ,to czekamy ,piątek/sobota może coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 05/12/2023 o 13:33, Resi666 napisał:

@Everson3 Jak podlewasz ? 

5/5 wyszło ,jestem przeszczęśliwy ale 2 dni temu skorzystałem z twojego doświadczenia i przeniosłem je na 1cm pod powierzchnię,jest zajście 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Resi666 nie do końca chyba jednak miałem rację ,3 wyszły z ziemi ,natomiast 2 nie chciały więc wykopałem je i nasiona wyglądają tak ,to jaśniejsze (nie wiem jakby coś tam się już działo) włożyłem spowrotem do doniczki ,a te ciemne zostawiłem w szklance w szafie ,jakby coś tam się lekko otwierało ...ale pragnę dodać że one były w ziemi od zeszłej soboty ,coś będzie z nich jeszcze ? Czy niepotrzebnie się denerwuje ?

Screenshot_2023-12-09-14-08-31-984_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-09-14-08-22-190_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...