Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny widok, a ja jeszcze z miesiąc będę musiał liście z trymowania wygrzebane ze strychu palić zanim jakieś sample do podbierania będą 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB wyglada jak by zaraz miala sie rozejsc w kazda strone😂 nie chce mi sie juz walczyc teraz z tyczkami i ja podpierac. Jebnie to jebnie...🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki psikus🙂 znalazlem nasionko w czasie kruszenia tematu. W naturze nic sie nie marnuje wiec idzie do wysuszenia i leci na outa do szklarni😂

20240406_202049.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moglem sobie pozwolic na dluzsze przetrzymanie purple wiec wlasnie ja scialem. 1.5h zabawy bo bylo sporo drobnicy ale tym razem miska zapelnila sie cala i wysypywalo sie z niej😂 ostatnio bylo chyba 60gramow wiec teraz obstawiam na 70😅 za tydzien wrzuce na wage i zobacze o ile sie pomylilem. Master narazie stoi ale mysle czy jutro nie zakonczyc jego zywota. Od wtorku ciezko bedzie u mnie z czasem a boje sie, ze do nastepnego weekendu dorwie go plecha...

20240407_132350_compress60.jpg

20240407_150454_compress10.jpg

20240407_150503_compress99.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, WymiataczMega napisał:

@moonka tnij mordo. U mnie plecha wjechała na jeden szczyt 😱. Wczoraj oglądałem i nic nie było.

Jak nawozicie glebę bio to warto pomyśleć nad mieszanką wapniową na flo. Wyższe ph i sam wapń będzie chronił przed atakiem szarej, a najlepiej dorzucić mocne lub więcej mieszadeł w namiocie. Ruch powietrza odgrywa tu znacząca rolę. Nie wyciąg, nawet rh nie jest problemem co za niskie ph i słaby ruch powietrza. Pozdro Ekipa 

Edytowane przez Grzechoczący Grzechotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik wezme to pod uwage👍 Mieszaki dolozylem zeby w calym boxie byl ruch powietrza ale w nocy wilgotnosc potrafi skoczyc do 75% i stad moje obawy. Jaram jointa, wypije kawe i ide scinac ostatnia rosline🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Master  kush sciety... Jesli chodzi o ilosc topow to szalu nie ma bo jest 7 glownych i troche odgalezien jednak rozmiary glownych szczytow sa fajne😁 Nie wazylem calosci bo nie mam w zwyczaju wrzucac mokrego na wage ale topy musialem sprawdzic. Nawiekszy wazy 43gramy gdzie przy purple wazyly okolo 25gramow😅 cala suszarka zapelniona i teraz tylko czekac az wyschnie🙂

20240408_095107.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pierwsza proba master kusch bo najmniejsze topki juz wyschly. Ogolnie spodziewalem sie mocnego smaku kusha i rozczarowalem sie😅 smakuje zywicznie ale bez szalu. Zapewne jest to spowodowane tym, ze jest jeszcze za swieze. Pachnie troche serem i lasem iglastym i aromat jest bardzo, bardzo intensywny. W polowie nastepnego tygodnia wrzucam wszystki na wage, sumuje i zobaczymy co wyszlo z moich pierwszych 4 roslin z namiotu

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzien wystarczyl zeby purple bud wyschlo. Drobniejsze topki wyschly az za bardzo ale wszystko dojdzie w sloikach. Waga pokazala 75gramow a wiec najwiecej ze wszystkich trzech krzakow gdzie kolejno bylo 50 i 60 gramow. Jednak jesli chodzi o wyglad to srodkowa roslina byla najlepsza. Tutaj topy nie sa za bardzo zbite gdzie tam byly fajne twarde szyszki. Moze sytuacja sie zmieni gdy poleza troche w sloikach. Master kusch musi jeszcze chwilr polezec. Mysle, ze 2-3 dni i bedzie gotowy. Jutro musze kupic jakies sloiki bo wymiotlem wszystko co bylo w domu a nienbede na sile jadl korniszonow zeby zwolnic sloik😂

20240414_201751.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Master kush juz tez w sloikach. Nie wyszlo go zbyt wiele bo tylko 45gramow ale mimo to bedzie co popalic 🙂Podsumowujac w kolejnosci scinki 50+60+75 purple + 45 master co daje 230gramow (+- 5 gramow). Moim wstepnym zalozeniem bylo wyciagnac 200 a wiec cel zostal osiagniety🙂 Fotorelacje uznaje za zakonczona. @Tester mozesz ja przeniesc w odpowiednie miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...