Skocz do zawartości
moonka

4x Purple Bud auto feminizowane 60x60 140W

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega trym jak trym. Bywaly lepsze🙂 schnie okolo tygodnia w zaleznosci od pogody. Teraz ma byc slonecznie i w muare cieplo wiec okna na poddaszu beda otwarte i bedzie schlo szybciej. Mysle, ze na weekend bede mogl sprobowac tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega od jakis 10 lat pale tylko i wylacznie jointy. Kilkukrotnie robilem maslo ale to nie dla mnie. Lubie sama czynnosc palenia jointa i tylko w taki sposob konsumuje ziolo. Mam schowane bongo w razie gdybym obudzil sie w srodku nocy i nie mial bym bletek ale w ciagu 10 lat uzylem je tylko raz😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien... kolejny🙃 Jako, ze siedze w domu na zwolnieniu lekarskim to nudzi mi sie i wymyslam😂 Wczoraj wpadlem do boxa i wycialem wszystkie wiatraki jakie byly na roslinach. Zostaly tylko takie, do ktorych ciezko bylo sie dostac bez zbednego dotykania topow. Dzisiaj zagladam do boxa a tam zmiany😅 purple chyba zaczyna nabierac kolorow. Listki robia sie wyraznie ciemno fioletowe a same topy elegancko nabieraja masy😀

20240319_101455_compress86.jpg

20240319_101442_compress35.jpg

20240319_101424_compress93.jpg

20240319_101327_compress68.jpg

20240319_101349_compress34.jpg

20240319_101413_compress12.jpg

20240319_101232_compress72.jpg

20240319_101243_compress0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli @WymiataczMega no mozna tak powiedziec😅 otrzepalem zamarzniete liscie i stwierdzilem, ze dorzuce do nich lodu, zaleje lodowata woda i zrobie szejka. Calosc odparowana i jest taka mazia. Wyszlo cos ala olejek. Wlasnie skrecilem i odpalilem jointa z amnezji + moje resztki sampla z przed tygodnia + ta mazia. Gryzie w gardlo jak soczyste wiadro i rownie dobrze klepie w baniak

Przy okazji zapytam. Jest sens ladowac jeszcze w rosliny pk? Mam na mysli atami bio bloombastic

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli @WymiataczMega no wlasnie mysle, ze 2 tygodnie im wystarcza. @Boczelli patrzac po zdjeciach jestem z tydzien za Toba jesli chodzi o sytuacje w boxie

Troche inaczej ma sie sytuacja z master kush. On moim zdaniem musi postaj jeszcze minimum 3 tygodnie i tutaj chyba mogl bym jeszcze zapodac w czwartek pk po raz ostatni?

Screenshot_20240319_203319.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@moonka ja gdzieś dwa tygodnie za tobą jestem 😅

Ma tendencję do tycia. Przetrzymaj ją jak masz taką możliwość. U siebie muszę o raz ciąć. Dziewczyny na złość nie równo kwitną.

Edytowane przez WymiataczMega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega patrzac na zdjecie u Ciebie kielichy wydaja sie byc bardziej rozbudowane. U mnie wlasnie tego brak i mam nadzieje, ze jeszcze spuchna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka no zalezy Ice Popy bede cial gdzies za tydzień, ale Critical potrzebuje jeszcze ze 3-4tyg to mu jebne konkretna dawka PK przy kolejnym podlaniu. To u Ciebie podobna sytuacja.

Tylko kurde znowu bede musial ciac na raty, a suszyc nie ma gdzie 🤬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli u mnie producent bloombastic podaje 1-2ml na litr. Myslalem zeby dac 3 ml i niech zjada ile moze. Wydaje mi sie, ze nie powinienen wyrzadzic jej tym zadnej krzywdy. Nastepne podlania chce rowniez zmniejszac ilosc podawanej wody. Czytalem, ze dobrze to dziala na rosliny w ostatnich tygodniach przed scinka podobnie jak obnizenie temperatury i nad tym tez wlasnie mysle. Mam dluga rure tylko musial bym ja jakos pociagnac do okna i zaczepic tak zeby nie bylo jej widac z zewnatrz🙃 drugi koniec do wentylatora wtlaczajacego i mialy by fajnie zimno w nocy😁

@WymiataczMega co do tendencji do tycia to master je ma na 100%. Na niej nie ma praktycznie zadnych mniejszych dolow poza niewyrosnietymi szczytami po topping i kazdy jest potezny a to nie koniec. Mam nadzieje, ze krotkie galezie utrzymaja topy i nie trzeba bedzie podwiazywac do syfitu😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli dlugo nie musialem myslec i polazlem na gore...(jest syf bo tam sie rowniez pracuje a nie tylko bawi kwiatkami😂) az jestem ciekaw o ile wychlodzi boxa😁 jak narazie 19° i 60% wilgotnosci

20240319_212034.jpg

Screenshot_20240319_213144.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly offtop. Brakowalo mi doniczek do nastepnego grow bo wszystkie pozajmowane. Z kasa ostatnio nie ma lekko wiec znalazlem ogloszenie o sprzedazy doniczek gdzies w okolicy za 5€. Na zdjeciach bylo ich troche wiec nawet nie pytalem o ilosc bo wiedzialem, ze wystarczy. Jakie bylo moje zdziwienie gdy gosc wyskoczyl z 4 reklamowkami doniczek + kilka opakowan klipsow do pomidorow i opakowanie patyczkow do tych klipsow😅 dodam, ze pojechalem do niego rowerem i wzrok goscia gdy dotarlo do niego czym ja przyjechalem byl bezcenny. Przechodzac do sedna mam ze 100 doniczek od fajnych mini na sadzonki poprzez troche wieksze na 3 litrach konczac. Szkoda, ze nie ma wiekszych ale za 5€ nie ma co narzekac😁

20240321_122102.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...