Skocz do zawartości
Juras80

Wysoka wilgotność

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 64% wilgotności w boxie i raczej nie mam możliwości zbicia jej. 
dalem tam 3 wiatraki by była dobra cyrkulacja i mam potężny wyciąg. Jednak wilgotności się nie pozbędę. 
Miał ktoś podobne warunki  i bez pleśni dokończył uprawę ? 
 

IMG_4127.jpeg

IMG_4126.jpeg

IMG_4125.jpeg

IMG_4124.jpeg

IMG_4119.jpeg

IMG_4118.jpeg

IMG_4120.thumb.jpeg.9c10032bc24c955312bd75fc353332cc.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Resi666 napisał:

W tej fazie wilgotność spoko tylko później może być problem 😐 Osuszacz nie wchodzi w grę?

Tez o tym myślałem , zobaczymy, jutro podłączę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Juras80 koniecznie💪  będzie potrzebny w ostatnich tygodniach fazy kwitnienia...gdzie będziesz musiał trzymać wilgotność na poziomie 40 - 45 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik

W dniu 15/11/2023 o 22:31, doominik napisał:

@Juras80 wywal przynajmniej połowę wiatraków i od razu ci spadnie RH, a do tego topy będą szybciej puchły

Racja , wilgotność spadła do 57%  mam nadzieje ze nie podskoczy i plecha nie pojawi się. W razie czego poleci osuszacz w ostateczności. Licznik z prądem już mi szaleje od wszystkiego 😫

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15/11/2023 o 23:31, doominik napisał:

@Juras80 wywal przynajmniej połowę wiatraków i od razu ci spadnie RH, a do tego topy będą szybciej puchły

@doominik mówisz że lepiej mniej jak za dużo bo mam 2 po 50 cm mogę zmniejszyć obroty ale ruch powietrza nie będzie za duży a gęsto jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo ja wywalam zawsze dużo liści około 3 tygodnie od początku flo. RH spada, topy puchną, pleśni zdecydowanie mniej. Rośliny nie potrzebują tytle liści rosnąć z namiocie.

Tak samo mam z popmidowami-wywalasz sporo odrostów i liści i masz więcej owoców. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo rozciągnięte i wydaje mi się że dużo wycinałem do topów zostało kilka warstw, same topy jak zostawię to nie będzie chyba dobrze,  pytam z ciekawości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik jeśli mógłbyś obczaic moje fotorelacje jeśli chodzi o wilgotność doradzilbys coś o wilgotność czy już mogę wycinać te wiatraki ewentualnie coś dodać nie za drogo do boxa aby zbić to . filtr jak włączę to coś powinno zbić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki panowie za odpowiedź znajdę czas bo tu praca , dzieci , i wiele innych swoich spraw , ale między czasie wstawię i będę was informować a wskazówki jak dla mnie dużo znaczące dla mojej wiedzy 💪 pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...