Skocz do zawartości
Morfeusz12

2x White widow auto, 60x60x160

Rekomendowane odpowiedzi

Siema siema, dzień 43 właśnie leci. Mogę liczyć na szybkie obeznanie? Przed chwilą były podlewane, przy następnym dawać już jakieś nawozy? Na ten moment mam do dyspozycji tri pack bio bloom(outdoor wersja).

Lampa około 35cm od szczytów, to normalne, że się tak różnią od siebie?
 

z góry bardzo dziękuję za pomoc 

IMG_7210.jpeg

IMG_7211.jpeg

IMG_7212.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamień je co parę dni miejscami.Te jasne końcówki to wg mnie popalenie światłem,jest centralnie wystawiona na ekspozycję,zauważ że ta druga stoi z boku i nie ma tego.Podniś lampę na 55-60 cm i obserwuj,100W bez regulacji nisko,to za dużo dla roślinek w tym boxie .Lej samą wodę,niech wyjedzą trochę ten azot,bo są nabite fest.Lejesz wodę kiedy potrzebują czy trzymasz się że 3 dni i podlanie ?Bo te oklapnięte liście to chyba przelane trochę.Jakie masz doniczki? A tak to idą OK.

Ten wentylator nie wieje im w twarz za mocno?Ustaw go żeby nie dmuchał centralnie w rośliny a z boku po ściankach niech chodzi powietrze żeby delikatnie ruszały się  listki.

Edytowane przez Kamehameha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kamehameha normalnie są ustawione inaczej, symetrycznie na środku obydwie, teraz tak stały przy podlewaniu tylko. Leje co 3/4 dni, sprawdzam palcem jedynie i zazwyczaj jest sucho.
Te liście tak opadają zawsze tuż przed podlewaniem, więc może to w drugą stronę bardziej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palcem to nie bardzo,lepiej naucz się oceniać ciężar donicy kiedy sucho i porównać z podlaną,poczujesz różnicę z czasem nabierzesz wprawy.Mogą także mieć za mało wody,oceń ciężar jak pisałem najlepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15/11/2023 o 18:10, Mr.Green napisał:

@Morfeusz12 to jak jest fest nabita to będzie ją wykręcać lekko. 

Przez 6 tygodni podlewaj tylko woda 

A też mi jedna tak skręcało, wyczytałem że to może być za duża wilgotność, i u mnie się by pokrywało, jest też taka możliwość, czy częściej chodzi że są takie nabite?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych świąt wszystkim, zechciałby ktoś powiedzieć dlaczego jedna choineczka ewidentnie nie bierze przykładu z drugiej? Co mogę zrobić w takiej sytuacji?
Dzień 56 

IMG_7360.jpeg

IMG_7361.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz12 ryzyko żadne. w sumie jedno, jak pojdzie w bursztyn to będzie kanapowiec 😃A tak serio, to geny mogą się różnić itd itp. Na moje oko to odstają od siebie z tydzień półtora. 

Z własnego doświadczenia wiem, że te "niedojebane"pestki co wychodzily jakieś dziwne czasami, dawly najlepsze palonko jak i ogolny plon 😃😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 no właśnie ta niedojebana jest dużo większa, wyższa i więcej topów, więc mam nadzieję, że na dobre jeszcze to wyjdzie wszystko 😄 

swoją drogą, te liście to normalna sprawa dobrze myślę? 

IMG_7364.jpeg

IMG_7362.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 minut temu, Morfeusz12 napisał:

@vego1989 no właśnie ta niedojebana jest dużo większa, wyższa i więcej topów, więc mam nadzieję, że na dobre jeszcze to wyjdzie wszystko 😄 

swoją drogą, te liście to normalna sprawa dobrze myślę? 

IMG_7364.jpeg

IMG_7362.jpeg

Porządne bobsztyle się tworzą 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema koledzy czy to już można ścinać? Zamówiłem mikroskop, ale wadliwy jakiś chyba przyszedł, nie mam jak sprawdzić trichomow 

 dziękuję bardzo za wszelką pomoc dotychczas!

IMG_7651.jpeg

IMG_7652.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...