Skocz do zawartości
LaFlame

Problem z roślinka

Rekomendowane odpowiedzi

@dziurawy końcówki lisci spalone takie zółtawe przechodzące na brąz od dluzszego czasu nie wiem co jest czy zle ph gleby i nie przyswaja czy po prostu jest niedobór ale na razie rosnie karmiona byla cal magiem i dalej na nowych lisciach pojawialy sie te koncowki zoltawo brazowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@LaFlame Nic się niepokojącego nie dzieje , lekko od azotu pazurki się zrobiły, usuń uschłe liście i te żółte wyssane przez roślinę z pierwiastków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@LaFlame Jak końcówki robią się uschnięte takie brązowe, to wskazuje na lekki nadmiar, a nie niedobór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@LaFlame Pokaż rośline bez włączonego światła panelu, bo pazurki mogły powstać wcześniej, kolorystyka liści mówi o obecnej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy w tym momencie nie mam jak Ci tego pokazać ale mogę powiedzieć że to zaczęło się dziać jakoś tydzień przed rozpoczęciem kwitnienia 

43 dzień od pestki 

15 dzień kwitnienia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@LaFlame Mogą wyskakiwać niedobory, ale bez zobaczenia liści nie będe się wypowiadał, jak wrzucisz kiedyś zdjęcie bez światła to ci powiem, możliwe, że ma zapotrzebowanie na potas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...