Skocz do zawartości
WBB

"Ekran" pod kabel grzewczy...

Rekomendowane odpowiedzi

@grolsch3 lecę teraz uprawę tylko organiczną... tylko jaranko, żadnej chemii, węgorzy, szczurów.... zobaczymy jak to na plon się przełoży :)

I jak nie pizgam to mi się baba tak nie przypierdala do plantów :)

 

Z tym podgrzewaniem donic to chodziło nam z Zielonym nie tyle o podlewanie co o wyższą wilgotność na skutek tego parowania... Jak ten kabel bardziej dokładniej połapałem żeby dobrze przylegał do profila to ten profil dosyć mocno się nagrzewa i może to lepiej bo jest większa powierzchnia oddawania ciepła. Coś tam to grzeje ale dłuższe testy może zrobię jak będę w pobliżu boxa bo teraz na odległość to trochę mam stracha, że trytytki puszczą od ciepła i nie wiadomo co się tam jeszcze wydarzyć może. Ale i tak mam obawy, że nie zagrzeje mi tyle ile bym chciał jak temp a dworze spadnie do 0.... -10.

A wyciąg to ja mam tylko 2 biegowy, ręcznie przestawiany i mogę go tylko zdalnie właczać/wyłączać bo jest pod gniazdkiem smart. Nie próbowałem mu nawet podłączać regulatora obrotów. Mam pomysł załączać go podczas nocy np co godzinę na 10 minut żeby powietrze wymienił ale wtedy zapach się po całym budynku mi roznosi jak nie ciągnie cały czas przez filtr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, WBB napisał:

Z tym podgrzewaniem donic to chodziło nam z Zielonym nie tyle o podlewanie co o wyższą wilgotność na skutek tego parowania

Ja ani z parowaniem ani z wilgotnością nie mam problemów. Metoda prób i błędów. I tak to Cie czeka i tak. Jakbyś tego nie rozkminił😉

5 godzin temu, WBB napisał:

Mam pomysł załączać go podczas nocy np co godzinę na 10 minut żeby powietrze wymienił

To jest dobra droga do testów. Co do wyczucia zapachów to pojęcie względne 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, grolsch3 napisał:

To jest dobra droga do testów. Co do wyczucia zapachów to pojęcie względne 😉

Ja wpuszczam brata i ma wąchać... czasami od drzwi wejściowych mówi, że jebie. Ale brata teraz nie ma...

A najczulszy węch, jak pies policyjny, ma moja żona... ale jak się nie spizgam to ona rzadko tam lata 🙂

Tu chodzi o przypał w razie jakbym kogoś tam musiał wpuścić.... Ostatnio kumpel miał być to wyłaczyłem wentyl żeby cicho było ale temp wzrosła do 28 i się wentyl właczył.... ale węgorz na szybko poszedł na parterze i może nie zczaił 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, WBB napisał:

A najczulszy węch, jak pies policyjny, ma moja żona...

To jak u mnie 🙈😂 centralnie. Ale juz ją wiem jak zrobić w huja jak nie ma sie o co pokłócić. Wystarczy że natrę się lekko rękami obok ust z kruszenia topa lub pielęgnacji krzaków i kosa gwarantowana 😁 ale że ostatnio jest co jarać to nie muszę jej dodatkowo wkurwiac 😂

 

6 godzin temu, WBB napisał:

Tu chodzi o przypał w razie jakbym kogoś tam musiał wpuścić

Wiem, mam właśnie tak samo. Dlatego od początku trochę Cie podglądam trochę Ci kibicuje. Ale o wiele łatwiej z ledem. Choć to droga inwestycja a w zimę hps dodatkowo grzejniczek. A ja od samego początku bez filtra 😎 to jest dopiero adrenalina😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...