Skocz do zawartości
Hulk

Auto Ultimate Dutch Passion

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB A co do rad elity, jestem sceptyczny ty sam wiesz najlepiej co robiłeś przy roślinach, już słyszałem że na moich roślinach mam niedobory, gdybym wtedy nawóz zapodal padły by wszystkie, po prawie tyg lania samej wody rośliny odżyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Slucham porad, a potem je sprawdzam, powiedziałem tylko że jakbym miał się słuchać tak zwanej elity, to rośliny by mi padły, nie twierdzę że ktoś kto mi tak pisał nie ma pojecia

@WBB Gosciu naucz się czytać xd

@WBB alternatywa na olej neem jest soda i spirytus , a nie że olej neem masz mieszać, jak w jest napisane że jak podasz olej neem na blomie roślina jest nie zdatna do spozycia

@WBB Wiedziqlem o tym, ale ja do swoich roślin nie będę łał %, czy sody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Prepers napisał:

A co do rad elity, jestem sceptyczny ty sam wiesz najlepiej co robiłeś przy roślinach, już słyszałem że na moich roślinach mam niedobory, gdybym wtedy nawóz zapodal padły by wszystkie, po prawie tyg lania samej wody rośliny odżyły.

Jebłem😂 chłopie lampę dałeś jak trzeba i przestała pożerać tyle pierwiastków. Przestałeś lać w chuj nawozów to skończyły sie antagonizmy. Ja tam urażony się nie poczułem, ale pisanie o czymś o czym się jeszcze nie ma pojęcia to najprostsze żeby ta elita tu być. Kilku żółtych już było co pytało jak mają prowadzić rośliny 😂

A olej stosowałem dwa razy w tym raz na flo. Juz nigdy go nie zastosuje. Z prostego powodu. Sa lepsze środki od tego. Nie dlatego że popsuł smak. Po leżakowaniu paliło się go normalnie. Olej jest skuteczny i bezpieczny. Tylko odpowiednie proporcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie się tu nie kłócić? 

Kupiłem nowy nawóz, fotki wyżej bo spamujecie 😁

Jak łączyć z Biobloom żeby nie przenawozic??!! 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie @grolsch3jedną nogą już jest w Elytach naszych 🙂

 

Teraz, Hulk napisał:

Możecie się tu nie kłócić? 

Kupiłem nowy nawóz, fotki wyżej bo spamujecie 😁

Jak łączyć z Biobloom żeby nie przenawozic??!! 😁

A czemuś nie wziął tego z BioBiza... nie ma azotu i można prosto z butelki ponoć też lać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 Źle mnie zrozumiałeś, i nie mówiłem o tobie xd jadę autem, i mogłem coś źle napisać. Chodziło mi że nie wziąłbym co ktoś mi pisze za pewnik, sprawdzonym to na necie, i w książce , i dopiero jakbym sprawdził to u siebie był bym pewny.

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WBB napisał:

A czemuś nie wziął tego z BioBiza... nie ma azotu i można prosto z butelki ponoć też lać 🙂

Można prosto z butelki, a nawet trzeba czasami. @Hulk wymieniamy poglądy 😁 maczka bazaltowa/okrzemkowa jest najlepsza. I nie ma azotu 6% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers nie pisz jak prowadzisz 😂 ja naprawdę bez spiny, napisałem tylko co zrobiłeś żeby ich stan się poprawił. Według mnie oczywiście. Ja serio się nie czuje najmądrzejszy. Po dłuższym czasie i analizie wyjdzie dopiero co i jak było. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 mam też ziemię okrzemkową..

Jak mam to podawać.. biobloom ma 2% azotu a ten calmag 6%

Nie chciałbym dojebać za dużo..

Mam przebarwienia na liściach (widać na fotkach wyżej) 

I chciałbym z waszą pomocą odpowiednią podać nawozy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hulk co do płynnych masz na forum mistrza Zieleni i nie znam go osobiście ale powierzył bym mu to pytanie w ciemno. Jakbym był Tobą to poszedłbym w ziemię okrzemkowa po prostu.

@Prepers to źle musiałem spojrzeć, albo coś mi się wątki pojebały 😂 sorry za spam. Trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skład calmagu oraz ziemi okrzemkowej..

Biobloom daję do każdego podlewania według tabelki producenta tylko trochę większa dawka przy tych dwóch co miały przeżółknięcia na liściach..

Jak mam to połączyć żeby nie wyszedł syf?

Bez spamu już proszę tylko konkretne porady bo jutro albo pojutrze mam kolejne podlewanie i chciałbym wdrożyć..na pewno ziemię bo mam te kurestwo w glebie 😁

Screenshot_2023-11-14-14-00-22-166_com.android.chrome.jpg

IMG_20231114_145250.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...