Skocz do zawartości
Hulk

Auto Ultimate Dutch Passion

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green no teraz to mnie podcielaś..

Jak jeden ml calmagu ma 6% na 1 L to 2 ml będzie miało chyba 12 % przy tej samej pojemności...🤔

Popraw proszę jeśli się mylę 😔

Tak samo z biobloom... 1 ml ma 2% na 1 L więc...

😔😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Hulk napisał:

@Lady Green no teraz to mnie podcielaś..

Jak jeden ml calmagu ma 6% na 1 L to 2 ml będzie miało chyba 12 % przy tej samej pojemności...🤔

Popraw proszę jeśli się mylę 😔

Tak samo z biobloom... 1 ml ma 2% na 1 L więc...

😔😔

Też mi sie tak wydaje . łba sobie nie dam ujebać  ale palca tak 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 naprawdę potrzebuje z tą jedną wsparcia jak ją dokarmić tym co mam bo inne lecą na spokojnie..

Pierwsza uprawa, mnóstwo błędów więc chciałbym to jakoś przyzwoicie doprowadzić do końca 🙆🤷

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hulk No zobaczymy jak będzie po tym podaniu Azotu ... Chciałbym Ci pomóc ale jestem za Tobą 😄 pierwszy plant dopiero przede mną 🙂  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Hulk napisał:

naprawdę potrzebuje z tą jedną wsparcia jak ją dokarmić tym co mam bo inne lecą na spokojnie..

Zielony już Ci pisał, ale Ty ten calmag masz z azotem, nie? Brakuje klasycznie npk, solidnej podstawy. I do budowania topów i do ich rozrostu. Jak będziesz wlewał biobloom to on najszybciej zadziała za około tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hulk źle liczysz. @Lady Green Ci dobrze napisała. Stężenie jest niezmienne. Pomyśl odwrotnie niż napisałeś. Jak kupujesz np. 1litr bio nawozu o stężeniu 6% to owe 6% odnosi się do stałej zawartości nie zależnie od ilości. To tak jak wódka. Ma 40% to jak wypijesz dwa kieliszki to nie spożywasz 80% czegokolwiek tylko dalej spożywasz alkohol 40% tyle że w większej ilości/dawce. Sam % to jedno a ilość to co innego. % stanowi określenie na zawartość czegoś w czymś. W tym wypadku jest to zawartość azotu w nawozie. W 6% składa się z azotu. Czy to podasz 5ml 20ml czy 50ml to nadal podajesz roztwór 6% w dawce jaką wybierasz. Nie podajesz sześciu % a coś co zawiera sześć procent czegoś. 

Tak w skrócie 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Hulk  Zakup calmag od Biobizz czysty bez azotu , a azot uzupełniaj jedynie podstawkami na grow i bloom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nom ładnie sie zbierają ja na ostatnie dwa tygodnie bede dodawac dragona pomoc konkretnie puchną  @Hulk 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 dzień od pojawienia się preflowerów..

Przede wszystkim chciałbym podziękować Wam za wsparcie i podpowiedź z nawozami i ich dawkowaniem.. 💪

Nie wiem co mi się uwaliło , że im więcej ml nawozu tym większe stężenie 🤷 szkoła była wieki temu 🙆

Ale dzięki Waszym podpowiedziom chyba kryzys żółknięcia liści mam za sobą, przynajmniej na razie 😅

Wczoraj wrzuciłem fotkę jednej szt, więc dzisiaj podsyłam całość..

Widać że kolorystyka ujednolica się..

Bombki choinkowe puchną z dnia na dzień właściwie.. żeby nie robić spamu, następna fota za jakiś czas pod warunkiem że nie będzie kłopotów 😁

To co na fotce, to właściwie wasza zasługa bo wszelkie informacje co i jak są z tego forum, z Waszych starych postów i bieżącego wsparcia 😀

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam 🍻

 

IMG_20231124_200533.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...