Skocz do zawartości
Gość

Ukradzione krzaki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Zgłosili byście na psy w ramach zemsty złodzieja, gdybyście byli pewni na 100% kto wam ukradł i znali byście tą osobę bardzo dobrze od lat i wiedzieli byście dodatkowo, gdzie suszy te zagrabione szczyty?

Czy odpuscili byście?

Myślę o tym, żeby napisać list do tego padalca w taki sposób aby na mnie nic nie wskazywało i podać blef, że mam ich nagranych na fotopulapce i jak nie chcą się tłumaczyć, to niech płacą jakiś szmal. Co wy na to? Odpuścić padalcowi?

Bo chodzili i szukali spota od maja i w końcu znaleźli i rozroba nie wchodzi w grę, bo wyrok za pobicie to już nie te lata, żeby sobie elegancko siedzieć beztrosko i zwiedzać kryminały. Gdyby to było z 10-15 lat wcześniej, to poświęcił bym te kilka lat ale zepsuł bym padalca jak nakrecanego króliczka. Teraz to chooj w ryj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Jerzy   Zgłoś :D Kiedyś był typ, jaki zgłosił własną matkę , bo mu krzaki wywaliła na gnojówkę. Zadzwonił na matkę na policje , że mu krzaki ścięła i wyrzuciła, było to w wiadomościach, więc nie ściemniam, ale to trzeba mieć w głowie, jakąś alternatywną rzeczywistość, jaka nie dotyczy Polskiej rzeczywistości i prawa, chłopa zamknęli , matce nic nie zrobili. :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Matke zgłosić, to łeb uciąć od razu i to zardzewialym brzeszczotem....

Widzę, że zrozumiałeś, że zadzwonił bym i powiedział, halo...ukradli mi krzaki, ta? Chyba tak to zrozumiałeś ale można to zrobić tak, żeby nie zrzucić winy na siebie, wcale nawet nie wspominać o scietych krzakach, tylko o dziwnym ziolowym zapachu z piwnicy pod blokiem.

Ale przemyslalem sprawę i wbijam w chuj. Kilka dni temu widziałem na monitoringu, że był tam w nocy jakiś samochód i przez ok godzinę tam siedzieli, co najmniej 4 osoby, bo było widać jak na zapalonych światłach wysiadali z samochodu, podejrzewam, że była to policja i zakladali fotopulapki, padalec na ciśnieniu poszedł, ściął co lepsze i dał długą i zapewne sam się wjebal na minę, odsiedzi za mnie kilka miesięcy sankcji i gitara będzie.

Za kilka dni będę wiedział czy moje przypuszczenia się sprawdziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Prawo ulicy mówi jasno ten kto doniesie łamany kończy w lesie  " spejson" 💪🔨🔨🙈🙉🙊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, Pablo 1988 napisał:

Prawo ulicy mówi jasno ten kto doniesie łamany kończy w lesie  " spejson" 💪🔨🔨🙈🙉🙊

Prawo ulicy jest takie, że diler dilera zgarnia z planszy za pomocą funkcjonariuszy, gangus gangusa sypnie jak mu zagraża itp rzeczy.

Co nie wyklucza faktu, że brzydza mnie donosy i już po 2 w nocy odrzucilem taką możliwość.

6 godzin temu, WBB napisał:

Jak mu najebiesz to Cię sypnie w razie czego, że to Twoje

No właśnie...lepiej się przyhamowac i pierdolic ten scenariusz, na następny rok ich zalatwie w jakiś cichy sposób,, posadze tylko wabiki w tym samym miejscu i podszkole się z chemii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tam na dilerów mam wyj333b co nie zmienia faktów ze cie wyj3bali z krzaków jak wiesz którzy to  , to sprawe załatwiasz w bardzo prosty sposób wiesz jaki eloo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wyjebali mnie z krzaków bo chodzili od początku maja, po tych jebanych zaroslach wszędzie i czasami czułem się obserwowany mimo iż chodziłem tylko nocą. Dzień i noc te kurwiszony struzowali przed moim domem na zmiany, czasami wychodzilem na sad i machalem im, bo wiedziałem, że tam są...to nie są przypadkowi złodzieje, tylko persony z którymi kiedyś straciłem 15 lat swojego życia, nawet jak się już z nimi nie spotykam od wielu lat, to i tak wiem co myślą, to tak jak matka podswiadomie czuję co dzieję się jej dziecku 20 km dalej.

Przypadkowego złodzieja można a nawet trzeba olac ale nie takie coś.

Jestem cierpliwy i pamietliwy, dzisiaj się cieszą ale w przyszłości będą cierpieć za ten swój kurwjanizm.

Pozdrawiam wszystkich i oby was to nigdy nie spotkało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...