Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

A to dla wszystkich tych co zaczynają, wcześniej wyczytałem że przelanie jest dużo gorsze jak przesuszenie, i cały czas miałem dużo stresu, skoro przelanie hamuje wzrost nawet na tydzień, to polecam podejść do sprawy moja metodą ważenia doniczki, i metodą jak nie jesteś pewien czy już, to nie już tylko jutro, po przesuszeniu dwóch roślin stwierdzam że może straciły kilka godzin, ale to tylko moje zdanie i spostrzeżenie. Pozdro, i buch z wami

@WymiataczMega mordo fajnie mi się prowadzi ogródek, sezony chce dopiero od nowego roku, najpierw przebuduje grow boxa na około 2.5m2 wkładam lumatek 600w Zeus pro dokładam cos jeszcze, i robię weg 8/12 tyg royal runtz, i sweet zz. Idę z tematem na ostro 6 roślin, tylko muszę doczytać jakie rozmiary boxa pod takiego Wega, i ogólnie chce mieć możliwość wykorzystania maksymalny potencjał rośliny, żeby reszta została tylko w moich rękach, a topy były duże i twarde jak głaz xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega @WymiataczMega Pal@WymiataczMega mam jeszcze nasion na 3 planty po 6 roślin automatów, więc trochę doświadczenia też lykne, a szkoda spierdolic tak długiego Wega 

@WymiataczMega i jak klepie? Gorilla cookies to wiem że jedno z najlepszych automatów, miałem okazję palić od pasjonata uważam że jest dużo lepszy jak nie jedna sezonowka 

@WymiataczMega co robi ten Durex na tle tych pięknych kobiet xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Byku a jak +/- liczyć plon z 2.25m2 8tyg Wega wiem że to zależy od wielu czynników, ale chcę zaspokoić swoje, i żony zapotrzebowanie, a 4/5 miesięcy to jednak długo, i muszę to jednak rozplanowac xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Ale akcja chyba każda innaczej będę musiał podlewać xd czekam na super pk co poleciles, a teraz niedobór azotu mi dokucza chce zwiększyć dawki bio blooma i top maxa do 100% z tabeli czy to dobry pomysł skoro widzę niedobory?

I na jednej widzę trochę mniejsze poprostu liście zbladły 

 

Screenshot_2023-11-03-05-32-32-372_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-03-05-32-23-986_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Pomogło, i zaszkodziło, ale dam im narazie około 60% dawki albo 70

@WymiataczMega przelana nie jest, wygląda jakby zabaorbowala azot z dolnych partii liści góra jest zdrowa może lekko jaśniejsza teoretycznie mógłbym ją już podlać, a praktycznie zrobię to o 22 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega dzięki byku jesteś pomocny, jestem przez to pewniejszy w swoich decyzjach, a nie jak cipka "a może to, a może to" mniej kombinuje 

@WymiataczMega pokazywales co palisz teraz, to patrz tu na samej wodzie 

Chocolate haze autorska odmiana niemiaszka outdoor

I z tego co pamiętam Black devil

Obie mają taki potencjał że szok, po wyglądzie topów żart, budowie również, ale zapach, i o dziwo moc jestem w szoku że tak może wyrosnąć na samej wodzie.

Chocolate haze jak to nazwał mogę mieć nasiona, i spróbuję to do namiotu wjebac.

Wali takim dieslem, z nutką czekolady i może coś w stylu lodowym

IMG_20231102_203153.jpg

@WymiataczMega gość pali z liśćmi, i w szoku jestem że to też może smakować, ale osobiście do wiader obieram z ubrań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega tak liczyłem liczę około 250g jak banana purple punch zbytnio pokarana światłem nie będzie, a liczę od 200 jak dobrze pójdzie, rośliny wiążą sporo topów, i jestem dobrej myśli, a czuje że jakbym miał lepszą wiedzę liczyć mógłbym zacząć od 300 z tych 6 na luzie 

IMG_20231103_104948.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...