Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega i jak tego używasz, tylko na niedobory l?

@dziurawy nie widzisz 27 stopni 2 wentylatory mieszające, jeden wyciągający wszystko śmiga, a i osuszacz idzie w niepamięć 45% wilgotności prima sort

@WymiataczMega i poza pk calmagiem i zestawem bio bizz roślinki potrzebują coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB @WymiataczMega @Pierr1947

Jest taka możliwość że grzejnik który stoi między donicami podgrzewa mi ziemię i ja przesusza na tyle że ta duża jest przesuszona ? Czytam teraz na forum że klapnięte liście to oznaka przesuszenia, a dziś jak chciałem nalać wody przeszła przez ziemię jak przez sitko choć donica nie była ciężka

@WymiataczMega Moje są po ukorzeniaczu 11 l doniczki już nie mają miejsca na korzen@dziurawy @WymiataczMega @Pablo 1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 no i wszystko, wolę hardcore nie disco 🙂 będzie musiała się przemeczyc do rana, z rana wszystkie gorilllki dostają około 30/40% nawozu z tabeli bio bizz na kwitnienie, a banana purple na wzrost 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako Grzejnik jest 135w nie interesuje mnie temp w pokoju, ale jest bardzo ciepło, cieplej niż w domu, żeby to osiągnąć przy moim filtrze zastosowałem zamknięty obieg powietrza, w sensie powietrze nie wydostaje się na zewnątrz pomieszczenia, ale wychodzi góra boxa, i zasysa dołem pokój około 8/9m2 CO2 booster i chyba wszystko gra gitara, mam jeszcze na suficie wentylator wyciągający, jest bardzo słaby ale ciągle smiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 @WymiataczMegatemat ogarnięty rosną aż cieszą oko, moje spostrzeżenia:

1. Jak już stoi grzejnik blisko doniczek nie może chodzić cały czas, 8h temu temp wokół doniczki wąchały się ok.26/28 stopni co widocznie przy 24/0 nie służyło im dwie największe były przesuszone. Teraz jest okolica 23/25 stopni woda schnie wolniej, a rośliny nabrały wigoru

2. Popalone końcówki nie schodzą magicznie, i nadmiar nie trwa wieki tydzień po odkryciu nadmiaru azotu, odkryłem na największej niedobór właśnie tego pierwiastka (zolkniejace starsze dolne partie liści, i rozjaśnienie całej rośliny.

3. Jak sam czegoś nie spierdolisz, i potem nie odkryjesz to możesz się kurwa pytać na forum, a i tak chuja się dowiesz, są to wskazówki nie oczekujecie jak ja, że ktoś coś za was zrobi tylko zebrać dupę i do czytania.

Rośliny dostały licząc od góry 123 góra, i 456 dół

1, i 5 50% bio blooma z tabeli, czyli chyba 0,5ml na litr, reszta nawozów około 80% z tabeli bio bizz 1 week bloom

2/3/4 czekają na wieczór, i dostają 50% dawki biobizza

6 z racji że młodsza dostanie małe dawki na wzrost myślę około 40%, a może mniej, bo ziemią Terra profesional ma w sobie dużo nawozów, i gorilllki mniej lub więcej podpaliło, od większych dawek.

Nawozić będę chyba co podlanie mniejszymi dawkami co myślicie i secie na teraz

   

IMG_20231102_134248.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers I Kozak że wyciągasz swoje wnioski . Jak to się mówi czasami trzeba coś spierdolic żeby się czegoś nauczyć. Tak jak Ci pisałem wcześniej każdy z Nas ma jakiś wypracowany schemat uprawy i go udoskonala 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 coś czuję że następna uprawa po tych problemach pójdzie łatwo, już do końca uprawy mam przejebane Terra profesional typowa ziemia pod mineralne nawożenie, i tak jakbym wystartował z bio bizzem light mixem czy all, ciężej było by mi spalić końcówki, czy złapać teraz niedobór azotu, co dobrego w całej akcji mam zabawę do końca uprawy z nawożeniem się czegoś nauczę chociaż.

@WymiataczMega @Pierr1947

Możecie napisać jakie +/- ec lejecie, i +/- w którym tyg? I +/- częstotliwość podlewania +/-, chce na wzorze wypracować swoje nawożenie już pod następna uprawę żeby lecieć według małego schematu, ciężko tak 6 indywidualne podlewać jak się zaczną problemy

@WymiataczMega grow odstawiam już powoli, chyba aktywuje mi azot w ziemi, bo to po nim tak sie podpaliły końcówki, dostają takie 20% narazie, a ta co ma niedobór dostała narazie chyba 50 do 70 ostrożnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...