Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega Czytaj ze zrozumieniem morda 🙂 znam powód zbyt dużej wilgotności, bo przecież ja wypompowuje powietrze tylko poza boxa, chodzi na suficie mały wentylatorek wyciągający wcześniej pokój służył jako palarnia, i w boxie też hula, ale ten z sufitu to jak atrapa, co z jednej strony mnie cieszy bo temperatura zostaje w pokoju na mroźniejsze dni, mam 2 wory CO2 booster, nawilżacz, a osuszacz montuje jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB masz 4x tyle samej mocy, już mi mówiłeś o grzejniku że słaby, a wziąłem większy innej firmy 135w, i jak drugi dokupie to będę miał piekło, i nie straszna mi zima, a też poczytałem trochę i zamknięty obieg powietrza może być nawet lepszy jak stworzysz mała mikroatmosfere, a uwierz mi że jak nie wypompujesz ciepła, i w miarę szczelny masz pokój to masz cieplusio na zewnątrz boxa też. Mam zbiornik wody 45l stoi w rogu pokoju z dala od grzejnika, woda w nim ma 21 stopni podejrzewam że w pokoju też jest tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers mój nie stoi w pokoju. I ogrzewanie boxa 500W nie bardzo mnie urządza 🙂 Te grzejniki podnoszą wilgotność. Ja też mam obieg zamknięty... pewnie u mnie go podejrzałeś 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Nile zauważyłem, budynek u mnie wogule nie jest ocieplany zużywam mocy 135w na ogrzanie, spróbuj tego 240w postawić, a u siebie mam plan b w zimę jakby było za zimno dokupie drugi 135w, albo 80 wezmę aluminiowy wąż do wentylacj podebne go pod boxa do wlotu na powietrze, a grzejnik ustawie wzdłuż węża tak żeby ogrzewał mi pokój i powietrze co zasysa box jednocześnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ja ma kabel grzewczy 150W i dopiero jeden dzień testów. Przy ustawieniach 17-20 stopni grzejnik podczas 12 godzin nocy pracował ok 5 godzin.

A i jeszcze mam boxa obłożonego styropianem.... dłużej trwa wyziębianie przy takim ociepleniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB A tu masz osuszacz który wiem że działa, w większym pomieszczeniu jak moje, więc może warto sprawdzić? Zawsze możesz zwrócić, to samo z grzejnikiem. 

Screenshot_2023-11-08-12-44-59-215_com.android.chrome.jpg

@WBB próbuj dawaj znaka, jak ci poszło.

@WBB Ja swój zamówiłem bo podobne ma parametry, a jest tańszy i polski xd 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...