Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@mirecki sorki, że tak długo. Mi wlazła na jeden krzak outdor plecha, to wyciołem zakażone, a z reszty zrobiłem hasz. Nie wiem ile to warzyło. Szuflada z zamrażarki bez ubijania

@Pierr1947 kostkę osuszyłem w ręczniku papierowym, przełożyłem na suchy i do suszarki na 25 stopni. A teraz kosteczka leży sobie na półce i się zmniejsza😅 żadnej pleśni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 gram liści i 50 gram palenia. Wyszło mało tego czy tak powinno być ?

IMG_20231109_210904278.jpg

Powinno się wodę za każdym razem świeżą czy tą samą miksować i płukać ?

@Pierr1947 chciałbym spróbować z większą ilością ale nie wiem czy jest ok. Liście i palenie było suche ale bez mrożenia, wody wymieniałem na czystą przy kolejnym mieszaniu z lodem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sirpotato Siema liście sie nie nadaja chyba że są na nich trichomy. ja daję liście max liście cukrowe no i topy. To z czego robisz ten hasz musi być zamrożone! Tylko wtedy z łatwością oddzielisz trichomy od materiału i będziesz miał więcej haszu .Wodę wykorzystujesz ponownie. Ja jak piorę woda zmienia kolor. 1 strzał czerwone wino 2 strzał ciemne czerwone wino no i trzeci to już widać cały ten syf woda jest czarna. To co teraz mogę Ci poradzić to zawin to w folie i wsadź do zamrażarki. Jutro będzie już gotowe do starcia. Polecam tarkę o jak najmniejszych oczkach. Zetrzyj to na papier do pieczenia i wsadź do kartonu po pizzy i susz😉 I taka jeszcze rada zawsze zaznaczaj sobie który hasz jest z którego prania nie mieszaj ich( te z pierwszego prania są najczystsze i naj smaczniejsze)Szkoda że zmieszales to z liśćmi bo jak by był z samych kwiatów to już temat premium 🤎🍫

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947  dzięki spróbuję jeszcze raz może tym razem się uda 😉

9 minut temu, Pierr1947 napisał:

@Sirpotato Siema liście sie nie nadaja chyba że są na nich trichomy. ja daję liście max liście cukrowe no i topy. To z czego robisz ten hasz musi być zamrożone! Tylko wtedy z łatwością oddzielisz trichomy od materiału i będziesz miał więcej haszu .Wodę wykorzystujesz ponownie. Ja jak piorę woda zmienia kolor. 1 strzał czerwone wino 2 strzał ciemne czerwone wino no i trzeci to już widać cały ten syf woda jest czarna. To co teraz mogę Ci poradzić to zawin to w folie i wsadź do zamrażarki. Jutro będzie już gotowe do starcia. Polecam tarkę o jak najmniejszych oczkach. Zetrzyj to na papier do pieczenia i wsadź do kartonu po pizzy i susz😉 I taka jeszcze rada zawsze zaznaczaj sobie który hasz jest z którego prania nie mieszaj ich( te z pierwszego prania są najczystsze i naj smaczniejsze)Szkoda że zmieszales to z liśćmi bo jak by był z samych kwiatów to już temat premium 🤎🍫

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sirpotato Zbliża mi się kosa i będę napewno coś kręcił więc wrzucę krok po kroku. Może coś Ci się przyda. Spokojnie mordo dojdziesz do wprawy. Ja pamiętam swoje pierwsze hasze to i plecha nawet była szło w hasiok. Zrobisz 2-3 razy będzie więcej lepiej no i sprawnie wszystko zrobisz. Jak to mówią pierwsze koty za płoty teraz będzie tylko lepiej Pzdr 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sirpotato w takim razie wrzucę napewno 👊 Hasz z pierwszego prania jest zawsze zajebisty a jeśli go zetrzesz na tarce i będzie w postaci piaseczku to nie ma sobie równych. Zamiata wszystkich pod dywan hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...