Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Lady Green napisał:

 

Nie, tylko to o czym pisałam. 

To nic nie musisz czyścić, żadnej wody bez supli. Bo umrą, nie podawaj calmagu i jak chcesz to trzymać 2 tyg, to zapodaj np na 4 podlania, 5, 6 w zależności jak to wychodzi u Ciebie. Pierwsza połowę z 2x dawkami pk a ostatnie podlania, ostatnią połowę sama wodą ale zimną, np dorzuć kostki lodu. Możesz na ostatnie podlania (tydzień) skrócić period do 10/14. Jak się nie boisz eksperymentować. To nic nadzwyczajnego i dużo growerow tak robi. Mało się przyznaje 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik dziękuje za sugestie, tak zrobie jak radzisz... 🤍 Juz wczoraj dwie z nich (te ktore nadal piją ciut więcej) dostały samą wodę, doleje im więc może coś dzisiaj... Ja ogólnie chyba za późno wystartowalam z tym pk bo jakos przed 6 tyg flo zaczęłam, no i jeszcze z przerwą gdy brakło... 

Lasira zupka by mi się przydała. 

Nie podoba mi się kształt niektorych topów, nie wiem czy to geny bo poprzednio też tak dziwnie niesymetrycznie niektóre rosły, czy zbyt wysoka tmp, a moze jeszcze coś innego... mnie to się z początkami foxtail kojarzy, ale mam nadzieje że błednie... 

12 minut temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Jak chcesz to trzymać 2 tyg

Jasne że nie chce 🙂 Chciałabym zeby juz gotowe sobie schły, no ale cierpliwie musze chyba jeszcze czekać?

Musze dzisiaj troche sampli pobrac, za pierwszym razem zmiotły mnie totalnie, w mózgu miałam kołowrotek, myśli bombardowały mnie z każdej strony, za to za 2 razem taki lajcik ledwo co wyczuwalny. Musze je zacząć podpisywac. 

39 minut temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Możesz na ostatnie podlania (tydzień) skrócić period do 10/14.

Poprzednim razem wlasnie tak musiałam zrobić, bo one rosły i rosły w nieskonczoność. 

Myśle też czy na raty ich jakoś nie ścinać... no tylko nie mam pomysłu jak i gdzie suszyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak czasem zjeżdżam z godzin na koniec.Raz przez 4 dni trzymałem planta w ciemności przed kosą.Najmocniejsza roślina jaką miałem.@Grzechoczący Grzechotnik

@Lady Green Moje zupki długo wchodzą roślinie.Na koniec nie ma sensu lać.

@Grzechoczący Grzechotnik Kiedyś do doniczek przed przesadzaniem włożyłem świeże liście sałaty i całe banany (w skórkach).Wszystko zjedzone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Lasir napisał:

 

@Lady Green Moje zupki długo wchodzą roślinie.Na koniec nie ma sensu lać.

Moze przy kolejnej uprawie się zdecyduje... a bez robaków tez mozna takie rzeczy lać? (moja babcia sie pewnie w grobie przewraca ze pytam o takie rzeczy 🙈)

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robaków do doniczek nie wkładam.Mam skrzynie na ziemie i to w niej planuje je trzymać.Banany i sałatę rośliny zjadły mi same.

@Lady Green wszystko do nadrobienia.Rob tak żebyś czuła, że babcia jednak się uśmiechała w góry.Też głupi zaczynałem chociaż podstawy w głowie jakieś mialem.

I se zrymowałem tralala niechcący 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zapomniałem zmienić fotoperiod... tzn z dnia na dzień przekładałem na jutro a teraz już nie ma sensu 🙂 Już planuję trymowanie żeby nie pizgnąć czegoś przy tym pod święta bo mogę być brutalnie atakowany za całokształt 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam mi dzwoni tylko nie wiadomo w ktorym kościele... 😉

Jasne ze wszystko do nadrobienia. Bedę Was podpytywać przy kolejnej uprawie... moze nawet w styczniu zaczne zeby sie wyrobic przed wakacjami... 🤔 no bo do kolejnego września z uprawą czekac raczej nie będę bo kolejne zbiory by byly za rok.  

2 minuty temu, WBB napisał:

Już planuję trymowanie żeby nie pizgnąć czegoś przy tym pod święta bo mogę być brutalnie atakowany za całokształt 🙂

Ty chyba lubisz być brutalnie atakowany... 😉 Sam siebie w ten sposób karzesz, rozgrzeszasz i usprawiedliwiasz przed samym sobą.  

Oj chyba po sąsiedzku co nieco tej Twojej żonie bede musiała podpowiedzieć... 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green no bo ja wiem, że źle robię i nie powinienem itd... 

Ostatnio coś tam oglądałem i stwierdziłem, że mój "ośrodek nagrody" jest spieprzony.... albo ma jakąś nadczynność. To jest ten, który nawet po zjedzeniu czekolady jest szczęśliwy.... a ja kocham słodycze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green sugeruje oprócz podpytywania tutaj szukać wiedzy w wielu miejscach 🙂

Może nawet w styczniu się wyrobię...Ja jednego dnia przerwy bym nie strzymał.Czasem zazebiam growy żeby dziury w uprawie nie było 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB albo taki wiecznie niewyżyty juz jestes... 🙂 Musisz sobie znaleźć jakiś inny upust tej energii która w Tobie siedzi. 

29 minut temu, WBB napisał:

 stwierdziłem, że mój "ośrodek nagrody" jest spieprzony.... albo ma jakąś nadczynność. 

Sam sie oszukujesz i sam przed sobą szukasz usprawiedliwienia swoich decyzji. Po prostu troche więcej siły Ci potrzeba, a być może i chęci... 

@Lasir no z Wami lekko tu nie mam... musze szukac, musze czytac, i dobrze... 👍

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green @WBB czuję, że WBB zartuje pod nosem 🙂 sam uważam, ze nie wolno sobie przypadłości na siłę przyklejać bo to niezdrowe na dłuższą metę.

@Lady Green tak musisz szukać/czytać/przecedzić fakty od bzdur/skumać/ wprowadzić w zycie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mówię o kreskach.Mówię o spiepszonym ośrodku nagrody...

@WBB

Kresek się ciężko odmawia.Jak modlitwy...

20231219_112811.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lasir napisał:

Kresek się ciężko odmawia.Jak modlitwy...

no kumpel nie chciał wierzyć co słyszy.... patrzył czy chory jestem czy co mi się stało 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir ja mam opatentowaną inną rurkę... z rurki termokurczliwej. Kto tylko zobaczył na następny raz miał taka rureczkę. A kiedyś mi baba chciał wyjebać cały pęczek tych rurek... dopiero jak zrobiłem dym, że to potrzebuję do kabli to oddała 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...