Skocz do zawartości
Lady Green

xxno name, 1x1, lumatek attis pro

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB nie powierzchnia jest ważna a sprzęt który świeci..  😉

Przy Atis Pro to 500g z metra nie jest wyczynem a standardem. 

Sprzęt, sprzęt i jeszcze raz sprzęt ziomuś.. sprzęt robi robotę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tym suszeniem, bo kazdy suszy inaczej... a ja poprzednio mialam przesuszone to zielsko i to konkretnie, wiec ciezko mi teraz cos zdecydować. 22°C i 50% wilgotności od początku do konca suszenia moze byc?

Ostatnio chyba do 35% wilgotności zeszłam w namiocie, ale czemu to nie pamiętam...

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ahoj lotnik.gif

Czy te mniejsze i cieńsze topy powinnam suszyć krócej niż te grube? Ostatnio wszystkie były duże więc nie musiałam się nad tym zastanawiać... Póki co te cienkie też są jeszcze niedoschnięte, ale są zdecydowanie bardziej suche niż te grubsze. Qrcze, na samą myśl że miałabym to zbierać w ratach bez pomieszania roślin mi się odechciewa... 🤦‍♀️

Testy lecą cały czas, juz chyba mam ich dość bo za każdym razem pale coś innego i nigdy nie wiem czego się spodziewać ani na jak długo a różnice są i to spore... 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WymiataczMega czyli to nie jest tak że skoro wilgotność w namiocie jest stała to się nie przesuszą, w sensie nie zejdą poniżej tej wartości? 🙈  Znowu moje wagary się kłaniają...

56 minut temu, WymiataczMega napisał:

Czyli ogólnie na tą chwilę jesteś zadowolona z palenia?

Jestem zadowolona na tą chwilę ale jeszcze nie próbowałam chyba nawet połowy z nich...

Nie sądziłam że kiedyś to powiem... ale na chwile obecną mam przesyt marihuany... 🙄 Nie wiem czy jest sens ruszać z kolejną uprawą... tym bardziej że nie zamówiłam żadnych nasion i znowu musiały by być te same... no ale albo teraz albo dopiero we wrześniu...

5 minut temu, vego1989 napisał:

@Lady Green Ziomalko, w słoikach pozniej wszystko się wyrówna 😉

To już brzmi bardziej pocieszająco. 🙂 Czyli olać sprawę?

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Hahaha widzę masz jak, i ja ciekawie xd🤣🤣 Mówią że uzależnia, ale jeszcze nikt nie mówił że się nudzi 🤣 To już mój drugi raz jak się przepalilem, zostało mi 10 słoików wyjaram i przerwę zrobię sobie, bo jak przyjemności nie przynosi to po chuj palić, a poza tym tolerancja lvl hard, do gorilliek jak mnie pierwsze wiadra zmiataly chyba w dzień, lub dwa tolerancję złapałem 🤯

@WymiataczMega Haha ból? Jak choć trochę się różnią terpenami, i jak jarasz jak smok, to dobrze jest palić co raz różne, wtedy dłużej tolerancja wchodzi, i dłużej kopią jak powinny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, WymiataczMega napisał:

 

mam towar z trzech roślin tej samej odmiany a każda jest inna🤷

U mnie jest to samo jak do tej pory. Z chyba 4 roślin których ostatnio próbowałam nie "odcisnęła się na mojej psychice" tylko jedna 😅 bardzo podobna w smaku, zapachu i strukturze do jednej z roślin z poprzedniej uprawy, być może właśnie dlatego tak łagodnie na mnie wpływa. 

37 minut temu, Prepers napisał:

Haha ból? Jak choć trochę się różnią terpenami, i jak jarasz jak smok, to dobrze jest palić co raz różne, wtedy dłużej tolerancja wchodzi, i dłużej kopią jak powinny

No właśnie ja bym chyba wolała żeby tolerancja weszła szybciej... W takim tempie to za miesiąc dalej jej mieć nie będę... jak za każdym razem będę sięgać do innego słoika to nie wiem czy w ogóle ona nastąpi... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Mi o to chodzi właśnie 🙂 Wiadra mają to do siebie, że walisz konkretną dawkę na raz, i tolerancja szybciej wchodzi, co dziwne, i nie potrafię tego wytłumaczyć dochodzę do takiego momentu zawsze z każdym towarem że jakbym tytoń palił, i wtedy zaczynam palić lufy, i kolejne kilka dni kopie xd

Wydawałoby się że lufa nie powinna kopać w takim momencie, ale jednak składa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers jak się pali z wiadra? Wiadro z wodą, do tego butelka z dziurą itp? Tak to ostatnio paliłam ze znajomymi w szkole średniej na wagarach, jak nie było niczego innego. Dodam że woda z rzeki, wiadro "pożyczone" od kogoś z podwórka a folia aluminiowa z czekolady, dziurki w niej robiłam kolczykiem. 🙈 No chyba że jest jakiś inny sposób palenia z wiadra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak są dwie standardowe metody wodospad, i wiadro.

Zapomnij o sreberku, aluminium jest bardzo szkodliwe, kup se lufki szklane.

Wiadro odcinasz spod butelki, nalewasz wody do wiadra, bierzesz dwie chusteczki, namaczasz owijasz lufkę na tak zwanego kora, korka z nabita lufka do butelki gdy jest zanuzona w wodzie musi być szczelnie, odpalasz i powoli naciagasz do butelki dym, potem palisz na raz.

Wodospad dziurka na dole butelki, tak samo korek, i nalewasz do butelki wodę, jak jest pełna korek, i odpalasz.

Nie jestem lekarzem, ale palę jak Snoop dog, i z doświadczenia jointy z tytoniem siadają na płuca, a wiaderka jak się nie skaszlesz to raczej ci nic nie będzie. Biegam, i pływam odczuwam spadki formy gdy palę jonity, po wiadrach dalej przebiegne, i biegam najarany, ale nie doszukiwalbym się zalet jeżeli chodzi o osiągi, bardziej psychika, skupienie, i poprzez to lepsze wyniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...