Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

84 dzień od pestki, właśnie przestawiłem na wodę, planuje za tydzień  kosa, topy mocno zbite źemisto piepszowy zapach,.podobai się, niewiem ile najdłużej mogą rosnąnć automaty ale dwie sztuki zdecydowanie puźniej dojdą do kosy  

17004932445605327863775301104062.jpg

17004933656831133744712589350946.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers na pewno dam znać ile będzie, 😉 z poprzedniej uprawy tylko sezonówki wyszło około 450g suchego, 

10 tydzień kwitnienia chyba za długo? wczoraj dałem ma wodę, nie jestem pewien czy rośliny zakończyły tryb życia czy nie, nie jestem expertem od automatuw,

17005679468241830833646412854492.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawej  trichomy przeźroczyste czasami tylko brązowe,.po prawej jak by trichomów było bardzo niewiele  a te co są  są przeźroczyste 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers cięzko mi powiedzieć bo to moja pierwsza automatyczna uprawa od wielu lat. Już  z 7lat temu tak się ustawiłem że palenia nigdy mi nie brakuje mimo tego że nie kupuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosiku Czarodzieju cóż to za urok rzuciłeś na swą lampę, gdyż moje oczy osleply blaskiem mlecznych trichomow, oraz tłustych bobów czarnoksiężnika. Są dokładnie tak ciężkie jak cyce murzyńskich niewiast które klaply na brzuch pod swoim ciężarem. Mistrzu co to za czary ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...