Skocz do zawartości
Szwagrom

Barneys Farm - Lemon Tree - Fem - LED 60w

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB Zrobie dokładniej zdj, na złamaniu,  nie opiera się, jest podwiązany sznurkiem do górnej częsci stelaża od grow.

1 minute ago, WBB said:

Ten połamany dobrze jakby się nie opierał o ściany.... słabo widać

 

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Postaram się, ale nie wiem czy ja dobrze go złamałem bo jest taki zaciśniety, przy złamaniu, jak zgięta słomka ale nie jest nigdzie naderwany ani pękniety jest tylko złamany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli czysto teoretycznie jeśli nie został uszkodzony bo nigdzie nie widze złamania moze dlatego ze robiłem to gdy roślina nie była jeszcze calkowocie wyschnieta, to łodyga wciaż funkcjonuje nawet gdy jest mocno zgięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu pare dodatkowych ujęć.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

W jakich ilościach lać nawóz na 2L wody, przy następnym podlaniu to mnie ciekawi, i czy podawać obydwa razem, czy osobno, w pózniejszym czasie? A może już na początku kwitnienia, chodzi mi konkretnie o TOP MAX I BIO BLOOM od BIO BIZZ. Pozdro wariaty, licze na wasze wsparcie. ;)

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi Nie wiem, mi się wydaje że normalnie jak to sezon, moze za wysoko panel trzymam, ile cm trzymac. ? Od panelu szczyty na flo, masz jakiś pomysł dlaczego może być tak wyciągnieta

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zainstalować sobie aplikację do pomiaru natężenia światła na telefon, np. Photone. Sprawdzasz na wysokości szczytów wynik i porównujesz sobie z wynikami tu: https://growlightmeter.com/autoflowering-cannabis-lighting/#par-ppfd-levels-for-autoflowers Dla spójności wyników porównać DLI,( coś w stylu ile fotonów światła roślina przyjmuje w ciągu dnia) też jest to zależne od etapu rośliny. Brzmi to wszystko groźnie, jednak jest banalne w użyciu i sam sobie będziesz dzięki temu potrafił dopasować poprawną wysokość. No i przede wszystkim będziesz lepszy w tym co robisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom w huj ci się to wyciągnęło, na przyszłość bym cisnął od razu 15, 20cm od szczytów od początku flo. Do tego słyszałem o patencie o niskiej doniczce że wtedy nie idą tak do góry. Czyli lepsza będzie szersza a niższa doniczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień: 45

Widzicie jakąś różnice od wczorajszego dnia ja chyba dostrzegam. ? Tak jakby kwiaty troche spuchły po tych nawozach. Kiedy teraz podlewać jak wczoraj zostały podlane? Średnio co 3 dzień ?

45.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Co każde podlewanie nawozy stosować, czy jak? bo to organiczne od bio bizz, ja leje za kazdym razem i jest git.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KWITNIENIE

Dzień: 13
Dzisiaj złamałem dodatkowo jeszcze jeden szczyt, dałem 5ml BIO BLOOM na 1,5 l wody i 1ml TOP MAX.  Troche za duzo ale chce zobaczyc co się stanie, może efekty bedą lepsze.

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...