Skocz do zawartości
xOkoń

Osuszacz powietrza a wydaność.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zapytać czy wydajność 300ml/24h będzie wystarczająca dla pokoju metraż 10m^2? Czy szukać coś conajmniej dwa razy mocniejszczego?

W normalnych dniach wilgotność wynosi około 55%, po deszczu skacze do 80% (zamykał bym wtedy okna).

Wymiary boxa 70x70, lecz to bez większej różnicy.

 

Pytam ponieważ ciężko znaleźć jakieś informacje, widziałem że jak już ktoś inwestuje w osuszacz to płaci co najmniej 4 stówki :x

Edytowane przez xOkoń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 A zamykasz okna i włączasz urządzonko? Czy na otwartych lecisz?
Ile jest w stanie zbić taki osuszacz, 5% chociaż zbije?

Edytowane przez xOkoń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xOkoń nie wiem jaki masz dokładnie setup, ale jak pomyślisz o tym, że jedna roślina spokojnie może przepompować przez  siebie nawet 1l wody dziennie to żaden mały osuszacz nic tam nie da. U mnie dopiero takie, które wciągają minimum 12l/24h coś zmieniały, a teraz używam 2 sztuki 20l/24h

Podstawa to świeże powietrze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik To nieźle... Ile one mają watów, 300 i 400?
To ja chyba podziękuję i zacznę kierować pytania czy da radę dokończyć uprawę (3 tygdzień kwitnienia) bez tego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz oświetlenie ja mam Leda zasilacz mogę jeszcze dać poza boxa plus mam jeden went od samej góry to same ledy nie dają nic ciepła prawie. Mi chodziło czy taki osuszacz zda egzamin zbić z 75 do namiot 1.5x1.5 na 2m 50% https://www.bol.com/nl/nl/p/auronic-dehumidifier-12l/9300000150185381/?bltgh=okYLcguRys9Yp2i8FORCqQ.4_13.14.ProductPageUrl

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok osuszacz jest zmieścił się idealnie jak na w innym temacie na foto ogólnie zbija wilgoć mega szybko 👍 polecam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...