Skocz do zawartości
BoGru

kilka pytań odnośnie uprawy - dwa automaty indoor, growbox 60x40x120

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Miałbym kilka pytań odnośnie mojej uprawy. Dwa automaty indoor growbox 60x40x120. Pewnie niektóre mogą wydawać się głupie, ale liczę na wyrozumiałość, a zawsze warto zapytać gdy nie jest się pewnym.

• Czy elektryczny osuszacz powietrza mogę wsadzić bezpośrednio do growboxa w niczym nie będzie on przeszkadzać?
• Kiedy najlepiej zacząć stosować siatkę do treningu ? Jest to zależne od tygodnia czy od wielkości rośliny ?
• Używam zestawu odżywek "Plagron top growbox 100% TERRA" co waszym zdaniem warto dodadac do tego zestawu ? Jakiś Biohumus czy coś tego typu ?
• Czy można przesadzić z ilością dolomitu gdy planuje go dodawać do wody co drugie podlewanie ?
Wielkie dzięki z góry za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, BoGru napisał:

Witam wszystkich. Miałbym kilka pytań odnośnie mojej uprawy. Dwa automaty indoor growbox 60x40x120. Pewnie niektóre mogą wydawać się głupie, ale liczę na wyrozumiałość, a zawsze warto zapytać gdy nie jest się pewnym.

• Czy elektryczny osuszacz powietrza mogę wsadzić bezpośrednio do growboxa w niczym nie będzie on przeszkadzać?
 

tak, nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BoGru  osuszacz możesz wrzucać do boxa. Siatkę do treningu to zależy tylko od Ciebie i co chcesz nią osiągnąć, poczytaj o treningu SCROG. Zestaw nawozów który masz wydaje się być kompletny, dolomitem możesz nadrabiać calmag, jeżeli hodujesz pod ledami. Nie znam dawek to w tym Ci nie pomogę, ale na pewno da się przesadzić z dolomitem, będzie go za dużo to pewnie zablokujesz inne minerały. 

Dodałbym do tego zestawu coś co będzie Ci obniżać pH, jakiś biobizz czy inna marka, bo odpowiednie pH jest kluczowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BoGru podlewaj większą ilością, ale żadziej, od etapu sadzonki(3-4 piętra) 2 razy w tygodniu, co 3-4 dni. Tak żeby ziemia na wierzchu zdążyła wyschnąć. Jak raz w tygodniu dasz dolomit to nie przedawkujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...