Skocz do zawartości
Udyr

[0,25m2] [100w LED] Lilak i Blueberry AF w super Coco 🐺

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr ale Canna Cure nie jest specyfikiem który zapobiega jak jest problem tylko zabezpiecza by nie było w ogóle problemu i jeszcze działa odżywczo dla rośliny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako nigdy nie miałem problemów z pleśnią. Teraz zwyczajnie będę omijać okres lato- jesień i to załatwi sprawę. Dalej nie widzę powodu do kupowania czegoś co przyda się raz do roku jeśli chodzi o mnie. 

Jesli używasz to spoko, ja nie widzę zwyczajnie powodu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Nie mogę nic powiedzieć negatywnego na CannaCure psikam co tydzien żeby chronić roślinę i nawet jednego robaka nie miałem a jeszcze plus tego ze szybciej rośnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Jak już jesteśmy przy tym jakim jesteś growerem heh to miałbym do Ciebie pytanie bo wiem że jesteś ogarnięty w tym temacie. Mianowicie mam wyciąg tajfuna podstawowy tam jakiś.. i on ma dwa biegi. Pierwszy bieg to chyba 20w a drugi 32w. Pytanie brzmi czy da się jakoś zredukować bardziej moc ? Skręcić go jakoś by był słabszy..? Czy to jest niewykonalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ścięte w okolicach 80 dnia, wysuszone i trzyma się 62% rh w słoiku. 
 

Czas zakończyć tę nierówną walkę. Po pewnych problemach i tak końcowo wyszło 63g + jakiś popcorn. Gdyby nie szara to pewnie 90+ by się zakręciło.

Nigdy więcej w małych doniczkach bez butelkowych nawozów. Za szybko papu znika 😄

IMG_1145.thumb.jpeg.dd46f040d5030cfea27c5f4ab84a23b5.jpegIMG_1147.thumb.jpeg.7a1f00dd5de81fa53fd63a814d970c99.jpegIMG_1146.thumb.jpeg.ddc52adf3a7058e5ede260147d7992a3.jpegIMG_1148.thumb.jpeg.01fdeec9f2da31bbaa4d4dc7fafc5923.jpegIMG_1149.thumb.jpeg.34a437103e53ee84ec56e9f36e585db4.jpeg
 

@Tester można dać do zakończonych ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...