Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie - dostałam medyczną marihuanę na problemy ze snem bo chciałam odstawić tabletki. Mam kłopot z zasypianiem i wybudzeniami w środku nocy. 

Niestety po wypaleniu na 1 h przed snem kompletnie nie moge zasnąć. Jestem rozerdgana. Potrafię nie spać całą noc. To jest wykańczające. Jest jeszcze gorzej. Dlaczego? CO robię nie tak? Może ktoś mi coś podpowie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Olam31 jaka odmianę masz przepisana?palenienpowoduje chwilowy wzrost cisnienia. Moze masz nieodpowiedni lek dobrany, zamiast usypiac to pobudza. Sprobuj Canopy Growth 20%THC. INDICA musi być, żadna chybryda czy sativa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Wiesiu napisał:

@Olam31 może CBD lepiej wziąć 

faktycznie CBD działa na mnie bardzo dobrze. tylko kurcze to droższe od marihuany.... myślałam że palenie jest opcja 🙂

@vego1989 Dostałam Cannabis flos S-lab THC 18%, CBD < 1% 

Czy to coś mówi? Najgorsze że przepisała mi lekarka 15g i to kupiłam..... Tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Olam31 slabow jest e cholere odmian, zobacz jaka masz. Jak jest napisany nr. Partii na opakowaniu to będzie skrót. skrót np pk to pink kuch, jh Jack Herrer itd. Są numerki a pomiędzy gdzieś dwie literki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Olam31 Osobiście interesuje się zielarstwem medycznym, więc mogę ci doradzić.

Na sen nie powinno się palić THC ani CBD

 

Najlepszym wyborem dla ciebie, byłoby robienie przed snem naparu z (wyziągu z koziołka lekarskiego, chmielu, melisy, dziurawca i głogu) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Olam31 mango, źle wybrałeś...

Odmiana Mango nie tylko jest super owocowa, ale także ma oszałamiający wygląd i daje bardzo przyjemne i zrównoważone efekty. Haj, który zapewnia jest nieco „tripowy” i w pełni mózgowy, co czyni ten szczep idealnym wyborem na dzień spędzony na relaksie z przyjaciółmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, typowa indica. Są też w slab, dostajesz receptę na slab a wybierasz sam sobie jaka chcesz odmianę, musisz poszukać w necie która to indica. Albo wybrać inna firmę. 

@Olam31 np aurora 20% lub Canopy Growth, THC 20%,, te dwie polecam chociaz ta 2bardziej. Canopy growth wg mnie zawsze miala swieze i ładne topki, trym elegancki nie to co w Aurorze. Z slaba nic nie testowałem. Poczytaj która odmiana od nich to indica. Lekarze wypisują slaba bo zalał polski rynek, pod jedna nazwa wiele odmian...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możnaby się zapytać o przyczyny bezzsenności, czy problem dotyczy zdrowia fizycznego czy psychicznego. Dlaczego tak się dzieje. Masz problemy, z którymi sobie nie radzisz? Jak nie ma rozwiązania to nie ma problemu. Palenie żeby usnąć jest równie słabe co picie piw do snu przez alkoholików. Prawda nas wyzwoli iksde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Proy_18 A jak mam zrobic taki napar??? Kupuję gdzieś skladniki i mieszam?? Sorry za głupie pytanie. Kiedyś łykałam tabletki ziołowe kupione w aptece o podobnym składzie ale wiele szumu o nic... Może trzeba tego dużo łykac

@Hawudepiasz U nas to rodzinne. Moi rodzice też mieli kłopot ze spaniem. A ja teraz weszłam w okres menopapauzy 🙂 Zawsze spałam jak mysz pod miotłą. Ale byłam u psychiatry i dostałam tabletki. Wolałabym  ich nie łykać jako standard 🙂  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Olam31  pale cbd co dzień z tytoniem (nabijarka) na początku  kompletnie nic nie czułem po ok 4-5tyg chyba organizm się nasycił:) poprawa apetytu ze snem zero problemów fajne intensywne sny po przebudzeniu jest możliwość powrotu do tego co się śniło jeśli dalej pójdzie się spać taka kontynuacja 😛 .Mega uspokaja taki chillek , po ok 4miesiacach palenia spore zamulenie  więc przerwy wskazane detox 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Olam31 To jest całkiem proste. Wystarczy że dasz po łyżce/łyżeczce z wszystkiego do jednego większego kubka, następnie zalewasz wrzątkiem zakrywasz np. podstawką na filiżanki i czekasz tak nwm. z 10-15 min. Jeżeli byłaby za mocna, to krócej czekasz.

Możesz eksperymentować z różnymi proporcjami ziół, bo każdy inaczej reaguje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...