Skocz do zawartości
Kwiat82

Pierwsze Automaty x4 - White Widow, Amnesia, Santa Marta, Strawberry Banana

Rekomendowane odpowiedzi

 Pierwsza uprawa Automatów 🍀

1>White Widow auto 08.07*

2>Amnesia auto 08.07*

3>Santa Marta auto 11.07*

4>Strawberry Banana auto 12.07*

*czas zrzutu pancerza 

Szafo box W.76cm Sz.37x32cm 3x żarówka led 1x14W 1520Lm 6500k 1x 15W 1500Lm 3000k 1x6W 470Lm 4000k odległość od roślinek ok 20cm  

Temperatura i wilgotność nie  wiem  zwyczajnie domowa   jak dokupię 2gi to podam 🙂

Doniczki 1,5litra 

Ziemia market uniwersalna 

Woda kran odstany mieszany z mineralną 

Światło 16/8

1ka i 2ka czyli Amnezja i White Widow w 12 dniu spadły im głowy ✂️  topping 

Miało był lst ale to może kiedyś... 

W 16dniu Amnesia  pokazała płeć i I śiwe kłaczki 🙂

Mam nadzieję że będzie git i coś z tego będzie..? Jak coś liczę na wsparcie 👊

 

20230726_222839.jpg

20230726_222722.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kwiat82 wodę mineralną odpuść, ona ma minerały przydatne dla ludzi głównie, dla roślin w glebie tworzą sole nieprzyswajalne z niektórymi nawozami i zwiększają zasolenie gleby. Wszystko co roślina potrzebuje będzie w kranówce, jedyne czego można dorzucić to calmag i krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny dzięki za info możliwe że trochę przegiołem z ta mineralna gleba po przeschnieciu białawy osad sie robil mozliwe ze przez te mineraly puki co nic sie nie dzieje z🌾 wlece na kran i deszczówkę . 

2dni różnicy i już ciasno sie robi Santa Marta eksperymentalnie poszedł <fim✂️   ale to było tak małe więc możliwe że wyszedł bardziej topping 😀

20230728_111630.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kwiat82 jak chcesz zredukować trochę zasolenie gleby, to możesz przegotowaną wodą podlać i wcześniej zebrać osad z tafli wody, ale w tak czystej wodzie miernik pH będzie Ci mocno zakłamywać wyniki, więc musiałbyś dodać do takiej wody calmagu + jakichś nawozów, żeby pH było jakkolwiek wiarygodne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny pomogło osad zredukowany wystrzeliły ⬆️↗️ 🙂 przelane odstany kran z przegotowaną,  co do ph nie wiem nie mierze  zapewne będę to robić jak zaczną się problemy .. 

20230730_153438.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kwiat82 wyższym poziomem jest jeszcze najpierw zagotowanie, potem zebranie osadu, potem odstanie i na końcu przefiltrowanie, ale to już takim sposobem się zbliżasz do wody RO czy destylowanej, to czasem łatwiej kupić po prostu właśnie taką oczyszczoną wodę w sklepie :classic_biggrin: No i z nią to raczej na ostrożnie, bo można sobie narobić potężnych niedoborów dość egzotycznych i ciężkich do zdiagnozowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 -dzień W.Widow ,Amnesia obie ok  46cm w.

24 -dzień S.Marta lewy dół 

23- S.Banana prawy dół 

Warunki bez zmian światło 16/8 bez karmienia,woda odstany kran ,wszystkie się określiły Panny 👩‍🌾 

Może coś z tego będzie 🌾  p

20230803_170633.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 @vego1989  No właśnie juz miejsca brak wszystkie są po toppingu✂️ a ida jak poyebane w doniczkach 1.5L liczyłem na karły ale znow mnie zaskoczyły 😅  na dniach polecą do boxa 50x50 120. Jest miejsce tylko ze tam siedzi cbd w.widow światło12/12  i rozkminiam przejście na 16/8 co sądzicie? Generalnie on i tak się wysysa i powoli pada .. ⚰️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989     zaryzykuję jak będą kwitnąć wstawię zmienie na 16/8 a nóż widelec i będzie git a jak nie, to cbd w.w słoma i placebo😅   

Będzie doświadczenie na przyszłość 👊

Edytowane przez Kwiat82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmienie światła cbd w.w bez zmian coś tam nabiera masy 🙂

 35dzien auto  Amnesia I W.widow musiałem łamać żarówki przypalały osiągnęły wysokość 80cm  po łamaniu 60   

20230812_121756.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze LsT 

Lewa i środek <Santa Marta 33- dzień  

Prawa <Strawberry Banana 32- dzień 

Warunki bez zmian Szafo box odstany kran jedyne co się zmieniło to oświetlenie na 3x 2700k 806lm  1x 4000k 710lm 1x 6400k 1520Lm   

20230813_152920.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41<45 dzień Automatów  gięte łamane ściskane wiązane najniższe po lst będzie coś z tego czy opóźnione pod względem stresu? 

20230822_160852.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...