Skocz do zawartości
IridiumXan

Aktualnie najlepszy producent to..

Rekomendowane odpowiedzi

@IridiumXan Ja ostatnio najlepsze uprawy miałem z nasionami od barney farms, critical od royal queen i green house seeds-lemos skunk i super bud. 

W taki upał zamawianie nasion to loteria-jak w busie czy paczkomacie poleż za długo to mogą się lekko uprażyż i potem połowa nie wychodzi-już miałęm takie problemy, ze na 100 nasion wyszło niewiele ponad 50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cejerowski21 lepiej best chyba pisać z jakiej odmiany od którego producenta wyszło nam najlepiej.

mój rekord to barneys farm gorilla zkittlez-1kg zbitych topów z 1.44m2 na lumatek zeus 2.9 600W. Ścinka po 8 tygodniach. Minus jest taki, że rośliny się bardzo wyciągają. 
poza tym dos-si-dos, lsd i pineapple chunk od nich zawsze mi dobrze wychodzą, poza tym critical od rqs, ostatniobtez big bud od sensi i właśnie mi kecą lemon skunk i super bud od Green house i wyglądają zacnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik Miales moze kiedykolwiek problem z nasionami od  barneys farm ? Zamowilem 10 i 7 gorilla zkittlez i 7 nie wykielkowalo. 3 szybko wyszly i juz w glebie ida ladnie do gory , reszta sie nie ruszyla. Wszystkie byly namaczane i pozniej na waciki, standardowo. Do ilu dni max czekac czy cokolwiek rusza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zadne z wymienionych wyzej. Amerykanskie geny bija na glowe te ogolnodestepne u nas. Ja bym stawial na In house genetic, anesia seeds, ethos, aficonado. Tylko ich pestki kosztuja nie raz nawet ponad 100€ za szt. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...