Skocz do zawartości
xOkoń

Biobizz tabela dawkowania, pytanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym spytać o radę, skoro biobizz wypisuje tutaj 2 tygodnie wega, a ja trzymałem 5tygodni to od początku kwitnienia zastosować większe dawki?

obraz.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xOkoń możesz, ale nie musisz a bardziej roślina może nawet tego nie potrzebować. Temat jest bardziej złożony niż wiek. Pytanie jak wygląda Twoja roślina? Bo może nie potrzebuje większych dawek? Producent rozpisuje pod wiek : chce żebyś złóżył jak najszybciej nawóz kupił nowy, dwa pod metabolizm roślin według ich rozwoju (wie że w 4 tyg życia powinna sobie poradzić z tymi dawkami). Tak więc możesz większe a nie musisz. Albo musisz większe bo roslina o to prosi i mówi Ci że sobie poradzi. Kolejny aspekt to co podajesz, bo możesz podawać tylko 3 podstawowe a może jedziesz całą gamą od bizza. Więc na zadanie pytanie najszybciej odpowie Twój krzak. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3"Pytanie jak wygląda Twoja roślina?" Tak wyglądają, 4 doniczki 14l, krzaki wysokości butelki 2l, 5 dzień od przełączenia na 12/12

22.jpg

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, xOkoń napisał:

@Kolbertus Dzięki, lecz utrzymać w dobrej kondycji na wegu roślinkę to nie wyczyn :classic_biggrin:

Ja lecę uprawę fotoperiodów pierwszy raz w życiu, więc dla mnie będzie, uwierz. 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3tak zrobię, dzięki za informację :)
@Kolbertus Na wegu, jedynie azot, liście za zielone dajesz połowę dawki, zbyt jasne dajesz ciut więcej. Gorzej podczas kwitnienia jak nie raz kilka niedoborów wyjdzie na jaw i ciężko się połapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...