Skocz do zawartości
glowacky

3x Banana purple punch, 1x Critical Mass, 1x WWxBB.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Wykielkowalo mi 5 sztuk panienek. 

Plan jest taki, że 3 lub 4 sztuki ( banana purple punch i może WWxBB) idą w doniczki około 11l aby je na mroźne noce chować do piwnicy.  Critical idzie w ziemię ( pewnie nie zdąży do przymrozków ale trudno :( ) 

1. Czy wystawiać je na pelne słońce już od teraz, takich sadzonek?

20230718_055618.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glowacky możesz ale najlepiej było by dać już do docelowych donic i pilnować żeby ziemia nie wyschła bo roślinki udusisz. Sezony za jakieś 3 tygodnie będą wchodziły powoli w cykl flo a Ty dopiero teraz sadzisz 🙄 aż jestem ciekawy jak to pójdzie 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, późno trochę kierwa 😕

Namawiam domowników, żeby pozwolili mi zrobić szafę. Mam taką 1m/50cm i wysoka na 1,5m.  Chcialem dac 2x 150 W CFL. Z treningiem lst myślę, że bym tam wsadził te 5 sztuk. Ale na razie dupa z tego.

Edytowane przez glowacky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, glowacky napisał:

No wiem, późno trochę kierwa 😕

Namawiam domowników, żeby pozwolili mi zrobić szafę. Mam taką 1m/50cm i wysoka na 1,5m.  Chcialem dac 2x 150 W CFL. Z treningiem lst myślę, że bym tam wsadził te 5 sztuk. Ale na razie dupa z tego.

O tej porze to bez sensu kielkowac sezony one już praktycznie wchodzą na flo nie wydaje mi się żebyś coś ściągnął z tego mogłeś wziąść automaty bez problemu by Ci doszły do końca pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szafie dałbym 2 x 1500W ( 22.000 lumenow chyba) wiem, że potrzeba z 30.000 ale wojnę mam z babą i na razie zadowolić się muszę tymi 22.000. Szafa ma 1m/50cm i wysoka na jakieś 1,5m. Of kors wentylator i filtr weglowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i lepiej, ale będę miał szafę dopiero za jakiś czas. 

Pomyślałem sobie, że na wege by sobie rosły pod słonkiem co zaoszczędzi na prądzie itp a jak zaczna pachnieć na flo to do szafy 😉 nie jest to dobra opcja? 😉

Edytowane przez glowacky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym je dal na słoneczko tak długo, jak się da, tzn. tak długo, jak będzie pogoda, tylko kup sobie coś przeciwko owadom, bo ja mam pierwszą uprawę na out i różne owady mi podgryzają liście. Jak masz możliwość to podlewał je deszczówka, pójdą jak szalone. W mojej fotorelacji (link ponizej) mam 2 roślinki 8 tygodniowe i jedna 6 tygodni.

https://marihuanaforum.pl/topic/11914-northernlight-auto/page/2/?tab=comments#comment-129702

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na ten moment tak. Wczoraj przesadziłem do docelowych donic i zrobiłem pierwsze naginanie ( i panienek i moje ) do lst. 

Kurde szkoda mi je stracić bo wyjdą pewnie na początku listopada - wiec pewnie chuj je strzeli. Dlatego pomyślałem, mlze foliaka takiego ubije przenośnego? Wbijany na 4 rogach w ziemię, zrobić nawet 2 okna dla wentylacji i wbijać też tak, żeby miały od ziemi z 5 cm prześwitu. 

Czy taki zabieg mlze pomóc na nocne przymrozki? Czy bez sensu?

20230820_083128.jpg

20230820_083121.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18/07/2023 o 07:59, mirecki napisał:

@glowacky możesz ale najlepiej było by dać już do docelowych donic i pilnować żeby ziemia nie wyschła bo roślinki udusisz. Sezony za jakieś 3 tygodnie będą wchodziły powoli w cykl flo a Ty dopiero teraz sadzisz 🙄 aż jestem ciekawy jak to pójdzie 💪

U mnie na razie sezony nadal nie kwitną 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...