Skocz do zawartości
Kwiat82

Jak tworzyć niskie automaty ..?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie 🙂 chodzi mi o automaty max do 40-50cm (użytek własny bo nawet po cbd jest piz...da haha) partaczyć im wega czy ograniczyć się do wielkości donicy? Łamać karcić bdsm czy wywołac shizofrenia..  ?Aktualnie mam 5 posadzonych i chce pokombinować z jakimś treningiem metoda prób I błędów

Tak wiem doniczki ale lubie przesadzać 😂

Z góry dziękuję za podpowiedzi  👊 

20230714_210651.jpg

Edytowane przez Kwiat82
Bład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kwiat82 z tymi doniczkami to nie ma sensu ich stresować to automaty zjebiesz na początku i nic z tego nie będzie.

Ja bym zrobił hardkorowe LST po prostu, jeśli zależy ci na małych krzakach 😛.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stary1231 Lst będzie  napewno a co w przypadku malej doniczki 0.5 lub litr półtora? Ogarnie kilka pięter i zacznie kwitnąć i topka na bucha da? Czy się zakisi?  

W małych są gratisy S.Marta haze auto do 12tyg. Amnesia auto mutant z 2ma wiatrakami to i tak od tyg lipę ma zwiesiła się. Tak więc jeśli Marta trafi przesiadkę na wieksza donice i focha palnie na tydzień to w czym ma jej to zaszkodzić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kwiat82 no automat może się zestresować i przejść szybciej w fazę kwitnienia 😁 na przykład jak zaczniesz przesadzać co jakiś czas lub zjebiesz jej tym Wega , po prostu nie widzę  sensu przesadzania automatów chcesz wyciągnąć jak najwięcej na ciul ją męczyć? I czemu miało by się zakisić ? Po prostu będziesz miał karła jakiegoś może coś na bata będziesz miał próbuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze warto celowac w doniczki 3.5-5l max do tego wczesny fimm/topping.  na kwitnieniu lamiesz ew lodygi jak trzeba i masz konusy szerokie jak parasol. ( musisz ja nabic azotem wczesnie aby troche spowolnic kwitnienie) Chodzi o to, aby pierwszy powazny stres to byl fimm/topping a nie zaraz po przesadzaniu jej leb utniesz.

Edytowane przez Hawudepiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Glowy poleciały w 12dniu  ✂️

Aktualnie mają 16 dzień ,karakan  Amnesia pokazała płeć,  nie spodziewałem się takiej szybkości 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz opuścić lampę to węzły będą co centymetr, nie będzie się wyciągać, tylko to niebezpieczne bo jak opuścisz za mocno to spalisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...