Skocz do zawartości
xOkoń

Czy to czas na przełączenie na 12/12?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forowiczów, jako iż jest to moja pierwsza uprawa chciałbym spytać doświadczonych czy to czas na przełączenie na 12/12, bo nie wiem czy się później zmieszczę, a wyczytałem że rośliny niemalże podwajają swój rozmiar przy kwitnieniu.
Rośliny wykiełkowały równo miesiąc temu.

Lampa: Hydro mars ts1000

Namiot: 70x70x160

1688914773520.jpg

1688914773507.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xOkoń to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, dłuższa wegetacja to większe plony, a masz jeszcze miejsce w tym namiocie żeby lepiej oddalić od siebie poszczególne szczyty i dopiero wtedy przełączyć na kwitnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny Niby tak aczkolwiek starać będę się umieścić tak jakby byłby to box 60x60, bo lampa nie da rady. Martwi mnie to że się krzaczy zamiast iść do góry, aktualnie 45cm nad szczytami na 60% mocy, wie ktoś jak uzyskać efekt, by krzak się wyciągnął? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak światło przełączysz to się wyciągnie. Większość hodowców trzyma na wegu 40  dni, ale trzeba patrzeć żeby optymalnie przestrzeń wypełnić

Ja bym przed zmianą światła jeszcze te wielkie liście obcią

To spod nich jeszcze szczyty wyrosną, które teraz światła nie mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...