Skocz do zawartości
Glut78

Lampa california

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie tą lampę. Mam ją do namiotu 100x100x200, niestety bez sterownika      ( sterownik kosztuje  prawie 200€ i jeszcze problem dostać). Da radę, czy coś dokupić? Nie mam do niej instrukcji obsługi. Odległość w pionie od najwyższego szczytu 44 cm jest dobrze? Jak była 38 cm to mały listek zrobił się cały żółty, teraz zielenieje. Ale po nocy wszystkie małe listki od środka są żółtawe i po jakimś czasie zielenieją. Tak ma być? Czy to od lampy?

IMG_4732.jpeg

IMG_4733.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Glut78 napisał:

Jak była 38 cm to mały listek zrobił się cały żółty, teraz zielenieje. Ale po nocy wszystkie małe listki od środka są żółtawe i po jakimś czasie zielenieją. Tak ma być? Czy to od lampy?

pewnie młode listki taki kolor tworzą potem z czasem zielenieją

rewelacji z tą lampą nie ma 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy nie znam, ale liść jak rośnie to zwiększa swoją powierzchnię, ale chlorofil nie nadąża wypełnić tych nowo wytworzonej objętości liścia i dlatego jest limonkowy kolor zamiast zielonego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdięciu nie widać, ale tam końcówki liści są delikatnie przypalone i ten mały listek był cały żółty, a końcówki białych włosków rude. Na brzegach tego nie ma, ale za to kwiatki są odrobinkę mniejsze🤣😂. Chyba kupię HPS 400W, jak rękę włożę i nie będzie za ciepło to będzie dobrze, a z tymi LED to chuj wie🤣😂

Podniosłem na 44 cm zobaczymy

Do najdalej oddalonego szczytu w rogu jest 70 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...