Skocz do zawartości
Gość

Ile może być plonu z rośliny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Panowie tak mi się wydaje że właśnie nie chce rosnąć tylko puszcza wszędzie na każdym piętrze= jest tego sporo= te białe wloski obcielem te największe liście i dodaje odżywkę na kwitnienie

Może dlatego że zaczęła puszczać wloski to teraz skupiła się na tym?? Czy po prostu jest coś nie tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Bob drzewny napisał:

@Pablo 1988  ja słuchasz porad szefie, to nie wiem czy chcesz żebyśmy podpowiadali czy tylko kibicowali :classic_biggrin:

Najlepiej to i to🤗😁🤣💣

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988  to słuchamy podpowiedzi :classic_biggrin: Masz mało światła, więc im więcej usuniesz liści, tym trudniej roślinie będzie nakarmić "owoce". Gdybyś miał wystarczająco światła, to wtedy warto wyciąć liście, żeby roślina się skupiła w pełni na "owocach" czyli topach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tak mam ale to już nie będzie to samo jej miejsce docelowe to rejon na 2 rok postaram się bardzo to wszystko zorganizować bo w domu to chujnia jak widzę jakie wy macie to aż serce szybciej bije Automaty mnie nie kręcą tylko wielkie krzaki Pozdro 😉 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 godziny temu, Bob drzewny napisał:

@Pablo 1988  no na dworze w lato to można się zaopatrzyć na cały rok bez problemu jak się dobrze to rozplanuje :classic_biggrin:

Bob a pisałeś że można chować mechaniczne?? A nic się nie stanie jak będę chować co 2 dzień?? No niestety tak to jest jak nie ma się szerszego pojeci na te klimaty ale myślę że ogarnę temat na 2 rok Zdrówka PS.Pamietajcie jebac Donosicieli potwierdzaczy  yoooo😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chodzi mi o to czy np mogę trzymać teraz tak jak slonce zachodzi somo i robi się ciemno?? Bo wtedy nie będzie 12 na 12 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 musi byc 12/12, bo inaczej roślina Ci wróci na wegetację i co ważne roślina w nocy ma mieć całkowitą ciemność, nawet jak tv będziesz miał włączony w pokoju w nocy, to roślina nie będzie spać

Edytowane przez Bob drzewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Siema na dzień dzisiejszy metr wysokości wiem że słabo wyglada,tak i wiem że będzie mizernie wszystko dobrze idzie z planem ?? Poniżej dodam parę fotek wszędzie wypuszcza te małe wloski od 2 lipca... dlugo to będzie trwało jeszcze ?? Dodaje odżywkę na kwitnienie PS może na fotach tego nie widać ale obrasta tymi całymi włoskami 

20230715_125654.jpg

20230715_125418.jpg

20230715_125300.jpg

20230715_130451.jpg

20230715_130612.jpg

44 minuty temu, Pablo 1988 napisał:

Siema na dzień dzisiejszy metr wysokości wiem że słabo wyglada,tak i wiem że będzie mizernie wszystko dobrze idzie z planem ?? Poniżej dodam parę fotek wszędzie wypuszcza te małe wloski od 2 lipca... dlugo to będzie trwało jeszcze ?? Dodaje odżywkę na kwitnienie PS może na fotach tego nie widać ale obrasta tymi całymi włoskami 

20230715_125654.jpg

20230715_125418.jpg

20230715_125300.jpg

20230715_130451.jpg

20230715_130612.jpg

Zaczęło pachnieć na chalupie💥🙊🙉🙈😬😬

20230715_134113.jpg

20230715_134142.jpg

20230715_134302.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 jak na początku lipca zaczęła kwitnąć, to koniec będzie tak +/- na początku września, musisz jej zapewnić jak najwięcej światła i nie przesadzać z jedzeniem i też nie głodzić. Pilnuj też wody, bo w te upały dużo parują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Bob drzewny dobrze napewno a może coś z tego urosnie dobrze to wszystko zaczyna wyglądać?? I dzisaj dałem ja do ciemni nie w czasie bo późno z pracy wróciłem a tak to robię to regularnie w czasie od poczatku

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...