Skocz do zawartości
pejter666

Za ile spodziewac sie scinki?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, tak jak w tytule, za ile tygodni mniej wiecej ta roslinka bedzie do scinki, pierwsza uprawa i stwierdzilem, ze sprobuje pierwsza roslinke na parapet dac zeby zobaczyc czy nie znudzi mi sie to zeby nie wydawac taczki siana na boxy. Mam wrazenie, ze poki co to wyglada to nawet ladnie ale to niech wypowie sie ktos kumaty.

IMG_20230701_200315.jpg

IMG_20230701_200344.jpg

IMG_20230701_200337.jpg

IMG_20230701_200326.jpg

Zapomnialem dodac, automat rqs Fat Banana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pejter666 napisał:

Mam wrazenie, ze poki co to wyglada to nawet ladnie

nie nie wygląda to ładnie, wyciągnięty badyl, bez warunków to dużo nie zdziałasz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@pejter666 Na parapecie niewiele z tego będzie, zrób sobie boxa oklej kocem termicznym, zrób dziury na wentylacje i kup żarówki led, wtedy coś z tego wyjdzie, bo w tym wypadku to wyjdzie patyk z jakimiś mikro topkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Bob drzewny 5 g to byłoby fantastycznie, nie będzie nawet 2 g w tym wypadku, chyba, że po ususzeniu miałby liczyć ze sobą razem liście i łodygi to może by 5 g wyszło, jak chodzi o topy to tam by 2 g nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...